Žandov

Počet obyvatel: 1 904

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Bačkovský39expedient323Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Bíža50dělník312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kaňka36technik305Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Kršíková46OSVČ275Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Lustyk36dělník268Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Valerie Beňová37stavební technik268Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Bašík56řidič266Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Ambrož44technik160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Trégr35svářeč156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Kršek39izolatér154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Král40hoteliér153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Gonos41strojní zámečník151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Matějčková27dělnice144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Roudenský63kontrolor143Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Eliáš36požární technik138Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Hrdá62v důchodu134Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Schieszel36mistr údržby127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavlína Hlavničková33učitelka v MŠ119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petra Brožová35zdravotní laborantka119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Toráň39profesionální hasič113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Ježek27kontroler111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Dražkovič60seřizovač106Komunistická strana Čech a Moravy
Blanka Kubelková63v důchodu104Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Táňa Košťáková51nezaměstnaná103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Nejedlý32dělník102Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Skuhravý58umělecký kovář101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Michaela Košťáková41dělnice99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Teufelová46učitelka MŠ97Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bořivoj Klimeš63v důchodu96Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Sokolík45živnostník91Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Štefan Kušnierik61projektant90Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Bříško63v důchodu90Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Jetmar69v důchodu89Komunistická strana Čech a Moravy
František Švestka63v důchodu84Komunistická strana Čech a Moravy
Lukáš Nejedlý31pokrývač klempíř83Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Nejedlý56vrátný82Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Matura35lakýrník80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Ondřej Kocina29manažer78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Pavel48podnikatel72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniela Nosková31vedoucí managementu71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marie Štojdlová52učitelka70Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Věra Kušnieriková58ředitelka MŠ68Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Barbora Štická37osobní asistentka ZŠ65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jakub Tomsa27konstruktér64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Kupec46podnikatel63Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martina Sokolíková39referent62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Martin Šilhavý50státní zaměstnanec62Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlastislav Holub75důchodce60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Květoslava Merxbauerová48ekonomka59Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Chval59odborný konzultant57Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Libuše Kubešová56státní zaměstnanec56Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milena Zářecká54mzdová účetní56Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Daniela Nitschová36psycholog52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Petříková60učitelka ZUŠ51Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jitka Skalická38pracovnice v zemědělství48Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Doležálek DiS.35státní zaměstnanec43Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
David Teufel22skladník43Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Laipoldová48podnikatelka41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Kaletus30státní zaměstnanec40Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Oldřich Sladomel60dělník40Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radomír Holan42podnikatel40Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ivana Slaměná26učitelka angličtiny39Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Jana Kodešová30dělnice39Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Robert Loukota39mistr výroby38Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josefa Šebelová80důchodkyně37Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Heran28automechanik37Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Krcho61živnostník37Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Kubinová33podnikatelka36Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Helena Vaníčková54samostatná účetní35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Mračková44pečovatelka soc. služeb35Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martina Vaszilyová34laborantka34Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Blanka Kontová36podnikatelka32Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Zdeněk Zářecký54živnostník31Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lenka Loukotová34dělnice30Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Lebeda32státní zaměstnanec28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zuzana Heranová51invalidní důchodce27Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Enge40dělník27Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Petra Tomsová Jantačová35referent logistiky27Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Milan Štojdl54státní zaměstnanec27Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslava Bašíková57dělnice25Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Andrea Brezová33kadeřnice22Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Ludmila Barvínková34dělnice22Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Alena Spáčilová52živnostník21Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jindřiška Stohrová37dělnice20Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Daniela Engová33referent19Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Daniel Tomek39prodejce18Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Pavlína Maturová29zdravotní sestra17Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Petr Brezo36mistr autolakovny16Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
David Kupec22referent14Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost
Simona Kučerová38prodavačka7Bez politické příslušnosti
Strana pro otevřenou společnost

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jitka Kršíková42podnikatel194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Bačkovský35expedient177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Táňa Košťáková47vedoucí ATC175Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Dobrovolná28finanční poradce175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Tomaštík30podnikatel173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kaňka32technik167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bořivoj Klimeš59slévač164Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Daniela Nosková27manažer zakázek162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Olga Hrdá58důchodkyně160Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Květa Tyrková55živnostník160Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Bříško59invalidní důchodce157Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumila Roudenská55v domácnosti154Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Schneider53strojní zámečník153Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Robert Loukota35mistr výroby151Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Jetmar65důchodce150Komunistická strana Čech a Moravy
František Švestka59slévárenský mistr149Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Nejedlý28zkušební technik149Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Štojdl50státní zaměstnanec145Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Gežo54vedoucí pracovník143Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Nejedlý52kalič140Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Kubeš53dělník140Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Brechler57stavební dělník139Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Pekárková58důchodkyně133Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Věra Kušnieriková54ředitelka mateřské školy130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Valerie Beňová33projektant130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Bašík ml.37kovoobraběč128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Zdeněk44podnikatel124Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Květoslava Merxbauerová44auditorka119Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Verner51řidič117Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Ondřej Kocina25student VŠ114Bez politické příslušnosti
Strana zelených
František Kaletus26městský strážník110Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Teml52živnostník107Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Pienčák55živnostník100Občanská demokratická strana
Laura Matulová22kontrolor97Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Martin Nitsche31VŠ učitel88Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Marcel Gežo31vedoucí pracovník87Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Gežo28dělník81Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Štěpánka Gregorová31skladnice77Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Heran24živnostník74Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Josef Spáčil25odborný prodejce63Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Josef Smetana31podnikatel60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislav Hohenkreuz50důchodce58Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Zdeněk Řeháček65důchodce50Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Martin Kubaš25umělecký truhlář44Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Martin Štojdl24prodavač - řidič39Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Miluše Hohenkreuzová46dělnice38Bez politické příslušnosti
Strana zelených

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Oldřich Slaměný50zástupce starosty256Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jitka Kršíková38soukr. podnikatelka251Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Švestka55vedoucí kontroly212Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Tomaštík26podnikatel211Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Libuše Kaletusová48státní zaměstnanec210Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Milan Štojdl46státní zaměstnanec201Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Michaela Košťáková33vedoucí dopravy199Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jaroslav Tasáry56strojní zámečník191Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Dražkovič53strojní zámečník184Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Svoboda26živnostník182Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Kamila Moravcová29učitelka181Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Jetmar61důchodce180Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Brechler54strojní zámečník178Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Bašík33brusič174Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Bašík27seřizovač164Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Schneider49strojní zámečník164Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Valerie Beňová29stavební technik164Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Božena Steinerová66důchodkyně164Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Beran67důchodce162Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hynek Lepil33státní zaměstnanec155Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Nejedlý48kalič kovů153Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Spáčilová44prodavačka127Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Květoslava Merxbauerová40účetní referent124Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Mračková36pečovatelka DPD123Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Pienčák51živnostník108Občanská demokratická strana
Květoslava Havlasová49státní zaměstnanec101Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Bohumil Sahula50technik101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiří Košťák35mistr výroby384Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Teufelová34učitelka329Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Michal Chovanec33dělník267Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Matyáš62důchodce221Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alois Košťák46kontrolor216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Chýška52dělník190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Jetmar57seřizovač186Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Dražkovičová44úřednice179Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Steinerová62důchodkyně178Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Gonos51řidič174Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Beran63důchodce153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Černý43elektromontér151Komunistická strana Čech a Moravy
František Červinka41frézař139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Běla Linhová57důchodkyně131Důchodci za životní jistoty
Miroslav Nejedlý44kalič125Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Švehlová63důchodkyně117Důchodci za životní jistoty
Miloslav Matička59slévač104Bez politické příslušnosti
Důchodci za životní jistoty
Alžběta Kotašová63důchodkyně100Důchodci za životní jistoty
Miluše Malá49učitelka52Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Milan Mišák47ekonom45Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jan Slezák51podnikatel25Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Zajíček305Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Jirka283Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Švestka281Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Pabiška272Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Král264Důchodci za životní jistoty
Jiří Jetmar241Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Balvínová235Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Dražkovičová229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Sůra220Důchodci za životní jistoty
Miroslav Nejedlý218Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Švehlová204Důchodci za životní jistoty
Emil Kaufman187Důchodci za životní jistoty
Oldřich Bašík179Důchodci za životní jistoty
Štefanie Michálková157Důchodci za životní jistoty
Václav Chadima157Důchodci za životní jistoty
Jaroslav Krška156Důchodci za životní jistoty
Marie Varchulíková96Důchodci za životní jistoty
HLEDAT