Račice-Pístovice

Počet obyvatel: 1 036

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Renata Máslová27učitelka196Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Buchta57vedoucí odboru dopravy163Česká strana sociálně demokratická
Miloš Zouhar37podnikatel150Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Pospíšil33dělník143Komunistická strana Čech a Moravy
Simona Rumpíková40servírka132Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Václav Švestka57dělník-strojní zámečník130Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Ryšánek56podnikatel - zámečník129Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Kubicová53ošetřovatelka128Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
MgA. Petra Drahanská Ph.D.33podnikatelka - lektorka128Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Burian32tiskař127Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Kabelková38pečovatelka120Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Englová40porodní asistentka120Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Rozehnal63důchodce114Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Trávníček43elektromechanik110Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Petra Hrdová27referentka107Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Formánková65důchodkyně105Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Mačkal78důchodce104Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Diasová45úřednice104Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Antonín Srna53rybář104Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Petr Bubniak20skladník102Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlasta Pospíšilová53kuchařka100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Spáčil60podnikatel95Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Spáčil30dělník88Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Růžičková69důchodkyně86Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Hovora39dělník85Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kohoutek60důchodce84Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Hovora62důchodce82Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Hloušek52svářeč81Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Josef Kudlička59frézař79Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Řezáčová70důchodkyně79Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Hudec43servisní technik79Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Alena Fialová63důchodkyně75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Čtvrtníčková19studentka72Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Strejt54dělník66Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Olga Franková63důchodce58Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Hana Hudcová42prodavačka58Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Hloušek22technolog56Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Jan Kala69důchodce51Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Slováček36podnikatel48Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Pavel Kučera27živnostník44Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Aleš Dias21student37Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu
Jaromír Trnka22tesař - pokrývač31Bez politické příslušnosti
Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Stanislav Srna52kameník140Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Blanka Jagošová40učitelka127Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blanka Chaloupková37kuchařka124Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Jurůj53dělník118Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Silvie Vašková34učitelka117Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Simona Rumpíková36podnikatelka117Bez politické příslušnosti
Moravané
Ing. arch. Karel Holoubek49podnikatel106Bez politické příslušnosti
Moravané
Radomír Hudec56podnikatel100Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Rumpík42technik97Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ing. Lída Doležalová60účetní95Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Sedláková43v domácnosti94Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdenka Kalousková58důchodkyně92Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Rozehnal59dělník90Komunistická strana Čech a Moravy
Šárka Skoupá46čalounice90Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Renata Máslová23studentka VŠ87Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Marie Růžičková65důchodkyně87Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Hovora58dělník86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Ryšánek52kontrolor85Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Pospíšil29dělník81Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Milis41živnostník80Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Michal Svoboda34dispečer77Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jarmila Englová36porodní asistentka75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Řezáčová66důchodce75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Jurůj59důchodce74Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lubomír Zouhar52technický pracovník74Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Božena Kulíšková55uklizečka73Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Nociarová34dělnice71Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Soňa Petrová34podnikatelka na MD70Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Josef Kudlička55dělník70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Spisar30podnikatel69Bez politické příslušnosti
Moravané
Marie Formánková61důchodce68Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Svobodová33technickohospodářský pracovník67Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Josef Čtvrtníček43stolař67Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Kohoutek56dělník67Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Švestka53dělník67Bez politické příslušnosti
Moravané
Marcela Holá63důchodkyně67Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Spáčil56podnikatel66Česká strana sociálně demokratická
Marcela Kučerová38školnice66Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaromír Němec59důchodce66Bez politické příslušnosti
Moravané
Petr Stromecký36živnostník66Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Dana Mičíková43účetní64Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Tomáš Rozehnal27dělník62Bez politické příslušnosti
Moravané
Marek Pospíšil18studující62Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Jurůjová57důchodce60Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Strejt50dělník58Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Taťána Zachrlová57důchodkyně58Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Petra Drahanská PhD.29podnikatelka58Bez politické příslušnosti
Moravané
Hana Buchtová53laborantka57Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Martina Kubíčková32technickohospodářský pracovník57Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jan Kala65důchodce52Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Hloušek48dělník51Bez politické příslušnosti
Moravané
František Jura40podnikatel49Bez politické příslušnosti
Moravané
Zdeněk Spáčil26dělník47Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Hana Hudcová38prodavačka46Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Fialová59důchodce45Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Kubicová49ošetřovatelka44Bez politické příslušnosti
Moravané
Olga Franková59důchodkyně43Bez politické příslušnosti
Moravané
Ivana Olejníková43dělnice37Bez politické příslušnosti
Moravané
Jana Spáčilová51v domácnosti36Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Šebesta49řidič24Bez politické příslušnosti
Moravané

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vladimír Jurůj49dělník153Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Radim Gryc46manažer146Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lubomír Štěpán43invalid. důchodce146Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Štrejt40živnostník-stolař144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Slezák51televizní technik139Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Hana Sotolářová34poštov. doručov.138Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Řezáčová62důchodkyně138Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Silvie Vašková30odborná učitelka137Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Marie Růžičková61důchodkyně136Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miloš Špaňhel51manažer135Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Hamerský44podnikatel134Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Božena Kulíšková51úklidová pracovnice132Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Rozehnal55dělník131Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Jelínek51soukromník125Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Svoboda55podnikatel122Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jiří Formánek26podnikatel121Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Jurůjová53v domácnosti115Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Šárka Skoupá42čalounice110Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Spáčil52živnostník104Česká strana sociálně demokratická
Antonín Srna45rybář100Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Ing. Lída Doležalová57adm. pracovnice91Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kubicová45sanitářka90Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Marie Formánková57důchodce90Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Fialová55mechanička89Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Buchtová49laborantka87Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Kala61údržbář86Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Kohoutek24dělník82Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Křetínský49dělník78Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Strejt46dělník77Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Rozehnal50zámečník77Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Ing. Petra Kramářová26manažerka76Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jiří Frank58elektrotechnik75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Pospíšil26řidič75Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Šilerová39v domácnosti72Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marcela Holá59důchodkyně69Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Spáčil22elektrikář58Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alena Hnátková48prodavačka58Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Josef Jalůvka59invalidni důchodce54Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Hudcová34prodavačka51Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivana Hrabovská37prodavačka44Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. arch. Karel Holoubek41projektant198Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Jelínek47soukromník192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kala57údržbář173Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Rozehnal51dělník167Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Bezděk63techn. úředník164Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Fialová51mechanička154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Šárka Skoupá38čalounice153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Kulíšková47dělnice149Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Pavel Šoltys34učitel144Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Ing. Lubomír Mazel69lesník143Česká strana národně sociální
Ing. Josef Hromek49techn. pracovník130Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Horáček40řidič128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Fober33stát. zaměstnanec125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Spáčil48živnostník120Česká strana sociálně demokratická
Silvie Vašková26asistentka110Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jaroslav Štěpán67důchodce102Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Rozehnal46dělní95Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Vladimír Jurůj73důchodce93Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Kolář72důchodce92Komunistická strana Čech a Moravy
Ilona Cahová34geodet90Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Miroslav Kohoutek48techn. pracovník86Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Křetínský73důchodce86Komunistická strana Čech a Moravy
Emil Trávníček74důchodce82Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Jalůvka55inv. důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Diasová33úřednice75Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Vlasta Teuchnerová39administrativní pracovnice74Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Vlasta Pospíšilová41kuchařka56Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jiří Filipín48dělník52Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Alber Kříž19kuchař36Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Zdeněk Šatný46dělníki35Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Kala192Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Fialová191Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Antonín Srna182Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Igor Sekerák, Ing.171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Pospíšil166Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Miroslav Benc165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Štěpán159Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Zimmermann, MUDr.156Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Kubíček151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Póč142Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Josef Hromek, Ing.138Komunistická strana Čech a Moravy
Blažena Zouharová127Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
František Doležal, Ing.126Komunistická strana Čech a Moravy
Lubomír Luža123Občanská demokratická strana
Zdeněk Rumpík123Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rudolf Kolář121Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Křetínský118Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Hloušková116Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Vladimír Hovora115Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Miroslav Kohoutek113Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Jalůvka113Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Spáčil112Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Frank112Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ilona Cahová109Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
František Jelínek108Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Hušek106Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Jindřich Kalousek104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlasta Teuchnerová104Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
František Mačkal103Komunistická strana Čech a Moravy
Silvie Vašková92Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Jitka Pazderová87Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Jarmila Kučerová79Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Diasová76Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Zdeněk Zachrla64Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludmila Matějíčková62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Filipín58Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Anna Křížová52Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Karel Valach, Ing.0Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
HLEDAT