Přibice

Počet obyvatel: 999

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Radek Vondrák42osoba samost.výdělečně činná250Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Hájek39osoba samost.výdělečně činná232Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Lenka Kuchařová28osoba samost.výdělečně činná228Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Yveta Pospíšilová43kuchařka224Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radka Friesová41samostatná účetní217Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Strouhal36osoba samost.výdělečně činná216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Sovka40podnikatel215Občanská demokratická strana
Nezávislí kandidáti
David Cibulka22student archeologie MU213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Kateřina Havlová26samostatná účetní190Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Naděžda Lounková48podnikatel185Občanská demokratická strana
Nezávislí kandidáti
Petr Mikyska47podnikatel168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kubeš35elektrikář154Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Kratochvíl35vrchní komisař-sl.krim.policie107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Marie Bednářová46učitelka,zástup.na 1 stupni ZŠ101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Synková40zdravotní sestra75Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Boček38podnikatel strojír., sléváren.71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Stanislava Košková35vědeckovýzkumný pracovník71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Rujzl47živnostník, stavebnictví70Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Šárka Kratochvílová33manažer kvality strojírenství63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Skoupý50živnostník, zemědělství58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Gabriela Motyčáková35zdravotní sestra55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Ferkovič39seřizovač strojů41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Sovka36OSVČ200Občanská demokratická strana
Dalibor Koubek48OSVČ171Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Rujzl44OSVČ162Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Naděžda Lounková44OSVČ143Občanská demokratická strana
Zdeňka Sovková34prodavačka129Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Svoboda36technik129Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Václav Procházka57učitel125Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Mikyska43OSVČ119Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Bendová56prodavačka91Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Langová27mateřská dovolená87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Karel Větrovský37vysokoškolský učitel87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Benda31státní zaměstnanec83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Alena Marušáková56učitelka76Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Janíček46elektromechanik76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vladimír Koneček57učitel75Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Janíčková49vedoucí reklamního oddělení74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Synková36zdravotní sestra73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Polák51obchodní referent71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Varmužková56kuchařka68Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Pavel Hnilica38obchodní zástupce65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Hájková30mateřská dovolená63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Nasadil56zaměstnanec63Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislava Košková31zdravotní laborantka58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Uchytil42řidič58Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Janíček45lesní dělník53Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Procházková43úřednice52Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lenka Rujzlová22prodavačka52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Rujzl65důchodce52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Wagner43svářeč51Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Frölich60invalidní důchodce49Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Cibulková22dámská krejčová48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Cibulková42mistrová47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Daniela Sedláková40účetní44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zuzana Křížová44farmaceutická laborantka42Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radek Kulhánek33seřizovač NC41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Duchoň50zaměstnanec37Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Duchoňová50zaměstnanec33Komunistická strana Čech a Moravy
Denisa Tučková32mateřská dovolená30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Šubert60důchodce29Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Kuchyňka39elektromontér268Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Mikyska39technik198Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Strouhal28stolař194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Halász37podnikatel185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Svoboda32spojový montér181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Prokeš32soukr.podnikatel103Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Bendová52prodavačka102Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Gaga44el. tech., st. zam.97Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Vlastimil Špaček53instalatér97Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Bohumil Marušák54učitel94Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Sovková30soukr.podnikat.93Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Valášek41podnikatel89Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Vladimír Benda27řidič79Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Alena Marušáková52učitelka79Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eduard Straka59důchodce74Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ludmila Varmužková52v domácnosti72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Haraštová42pečovatelka72Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Wagner39svářeč70Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Nasadil52zedník68Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radka Friesová33účetní61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Doležal41podnikatel59Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jiří Lang50vedoucí posunu54Komunistická strana Čech a Moravy
Alžběta Pouzová59důchodkyně52Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Eliška Kouřilová46dělnice49Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Plodek62důchodce48Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Yveta Hanzlíková35kuchařka48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Růžena Švecová55podnikatelka47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Jelínková48nezaměstnaná46Komunistická strana Čech a Moravy
Dušan Bělíček33podnikatel46Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miroslav Bobrek34dělník45Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenek Kučera64důchodce44Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Zdeňka Dofková42prodavačka44Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Vlastimil Duchoň46tesař43Komunistická strana Čech a Moravy
František Dupal29montér42Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jiří Srnec45řidič41Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Luboš Synek36mistr37Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jan Šubert56důchodce35Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Kuchyňková41prodavačka34Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Strouhalová55důchodkyně33Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fojtík50dělník29Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Koubková40nezaměstnaná27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Synková32zdravotní sestra27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Cibulková38dělnice27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Brychta64důchodce22Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jitka Schimmerlová40kuchařka21Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
David Flodr26dělník15Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Kamila Effenbergerová29prodavačka13Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Strouhal50bagrista12Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Alžběta Kupková49poštovní doručovatel11Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Hugo Šilberský24řidič11Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Josef Kadlec35zámečník11Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Karel Effenberger51pom.dělník9Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Dana Manoušková35podnikatelka7Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jaroslav Plodek37stolař2Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jan Vybíral54tesař0Moravská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Pavel Hnilica30obchodní zástupce169Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dalibor Koubek40podnikatel160Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Špaček49instalatér157Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Varmužková48v domácnosti140Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Tomek50vedoucí tech. odboru133Unie svobody
Pavel Chromec58státní zaměstnanec126Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Eduard Straka55důchodce126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Alena Marušáková48ředitelka ZŠ125Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Doležal37podnikatel121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Rujzl36živnostník116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Brychta63důchodce116Občanská demokratická strana
Jan Wagner35svářeč115Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Šiler63důchodce114Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jana Janíčková35kuchřka95Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Pávišová57důchodkyně95Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Halász33podnikatel94Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eliška Kouřilová42dělnice91Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Ruiner30technik89Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Plodek58řidič88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Lang46vedoucí posunu80Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Cibulka36podnikatel79Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Ján Hulina36elektroinženýr78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Dofek70důchodce77Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Páviš64důchodce74Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Strouhalová52dělnice74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Mikyska35technik60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Peterka30skladník60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Synek34ošetřovatel zvířat60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Duchoň42tesař55Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimír Petr62důchodce55Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jan Šubert52důchodce44Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Bobrek30údržbář41Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fojtík46dělník34Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Bukovský210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Varmužková181Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Rujzl175Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Kučera165Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Švecová161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Terezie Sedláčková157Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Dufek150Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Janíček149Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luboš Synek139Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Chromec130Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Charouz113Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Šiler111Občanská demokratická strana
Alena Konečná106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Plodek105Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Drahomíra Valášková100Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Pospíšilová99Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Synek92Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hugo Šilberský89Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Duchoň76Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Strouhalová74Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Kouřilová73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Lang72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Schimmerle53Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kušlová37Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT