Praha-Čakovice

Počet obyvatel: 6 371

Zvolení zastupitelé ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Alena Samková47starostka MČ Praha - Čakovice1 006Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Vintiška30systémový analytik1 005Občanská demokratická strana
Jana Kosová43pedagogická pracovnice952Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Páv58živnostník946Občanská demokratická strana
MUDr. Vladimír Vobořil48lékař940Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Kubíček62správce sportovního areálu936Občanská demokratická strana
Jiří Horáček61podnikatel925Občanská demokratická strana
Danuška Bossanyiová57programátor analytik920Občanská demokratická strana
Tomáš Kopecký30prodavač907Občanská demokratická strana
Jaroslav Mangl50obchodní ředitel897Občanská demokratická strana
Ivana Heřmánková53ředitelka zákl. uměl. školy425Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Miroslav Krištof58advokát405Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Jelínek53učitel403Česká strana sociálně demokratická
František Jirout66důchodce366Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Krákorová48knihovnice349Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Stránský46šéfredaktor, jednatel303Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jaroslav Vomáčka60elektromontér299Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Vecka54technik253Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Vintiška58správce sítě248Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Jiří Otradovský36manažer244Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Brunová57důchodce220Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Zvolení zastupitelé ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Alena Samková43starostka598Občanská demokratická strana
Miroslav Páv54živnostník561Občanská demokratická strana
Bc. Jiří Vintiška26operátor, student557Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Kosová39učitelka543Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Jirout62středoškol.profesor524Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kubíček58mech.leteckých motor522Občanská demokratická strana
Jiří Horáček57obchodník kom.tech.519Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Jelínek49učitel517Česká strana sociálně demokratická
JUDr. Miroslav Krištof54advokát511Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Schubert59učitel odb.předmětů498Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Heřmánková49ředitelka ZUŠ469Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Krákorová44knihovnice349Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jíří Vintiška54správce počítač.sítě302Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Houska53technik284Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Čeněk Spousta56technik282Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Otradovský32manažer281Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Vecka50technik278Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Radechovský53dělník272Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Smutná60podnikatelka240Bez politické příslušnosti
Evropští demokraté
Hana Černá38úřednice166Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Petr Vomáčka37podnikatel155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Zvolení zastupitelé ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
MUDr. Lubor Václavek63lékař927Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Petr Ježek, CSc.41vědecký pracovník676Občanská demokratická strana
JUDr. Miroslav Krištof50advokát644Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Samková39účetní636Občanská demokratická strana
Jiří Vintiška50státní zaměstnanec627Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Prebsl75důchodce606Občanská demokratická strana
Zdeněk Červenka46podnikatel603Občanská demokratická strana
Jiří Horáček53soukromý podnikatel585Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Jonák54starosta MČ569Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Vomáčka52elektrikář541Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lubomír Hejzlar60ekonom503Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Schubert55učitel498Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Jůn51technik460Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Jelínek45učitel414Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Vecka46technolog397Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Žofáková59učitelka347Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Straka49technik345Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Houska49technik337Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Dubský48technik330Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Eisová57úřednice317Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Hořice57živnostník305Česká strana sociálně demokratická

Zvolení zastupitelé ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Ježek RNDr.Csc.1 539Občanská demokratická strana
Alena Samková1 521Občanská demokratická strana
Zuzana Ježková Ing.1 490Občanská demokratická strana
Hana Černá1 433Občanská demokratická strana
František Kazda1 404Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Prebsl1 273Občanská demokratická strana
František Šnobl1 138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Vecka1 040Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Jonák1 017Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Jůn819Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Novotná812Česká strana sociálně demokratická
Čeněk Spousta734Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Špačková656Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Štegl645Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Černý640Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT