Moravský Žižkov

Počet obyvatel: 1 393

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jitka Včelouchová36referentka odbytu278Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Maděřič31sklepmistr238Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jiří Kala31manažer235Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Hložková48květinářka229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Šraga44živnostník224Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kovařík41mechanik216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Němeček55elektromechanik213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Maršálková36prodavačka181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslava Konečná48účetní180Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michal Beránek53obchodní manažer173Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Strýčková39účetní171Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PharmDr. Marie Lašková34lékárnice162Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Hromek62odborný poradce160Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radek Zabloudil35živnostník138Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Veverka34finanční konzultant134Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Květoslav Osička57dispečer výroby134Občanská demokratická strana
Zdeněk Vališ30ředitel mezinárodního obchodu134Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Michalicová65důchodkyně132Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Krejčí47automechanik131Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bronislav Hromek35technik122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Radek Jung27odborný asistent MZLU115Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miroslav Počta51ekonom114Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Veverka30agronom108Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Radek Budín34elektromontér106Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Gajda63důchodce104Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Střelský41mistr102Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Přikryl49živnostník - elektromontér102Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Auzký40modelář98Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladislava Příborská Vojtková49instrumentářka operačních sálů89Občanská demokratická strana
Pavel Michalica37technik88Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Krejčí53podnikatel79Občanská demokratická strana
Karel Juráň57technický pracovník79Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Osička54zámečník72Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Příborský63důchodce60Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Drahomír Stachovič56strojní zámečník58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Chrenka63důchodce50Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Pálka67důchodce49Komunistická strana Čech a Moravy
Květa Lysoňková63důchodkyně47Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Osička60podnikatel46Komunistická strana Čech a Moravy
František Směřička67důchodce44Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Mezl63invalidní důchodce38Komunistická strana Čech a Moravy
František Sláma62invalidní důchodce34Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Rudolf Bartošík23student právnické fakulty239Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Jiří Kala27manažer229Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
JUDr. Radka Buzrlová45advokátka213Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Jungová48laborantka207Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludmila Michalicová61důchodkyně199Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Štěpánka Rolníková31státní zaměstnanec195Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Veverka52soukromý zemědělec193Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Krejčí49soukromý podnikatel193Občanská demokratická strana
Hana Maršálková40mateřská dovolená184Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Veverka47technik výroby182Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Marta Vicanová34ekonom169Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Veverka52elektromontér169Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslava Konečná44účetní158Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rostislav Očenášek53technik154Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Milada Litschmannová47geograf149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bronislav Hromek31expedient144Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Straková45vedoucí školní jídelny131Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Michalica33technik129Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Konečný42zaměstnanec104Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Juráň53technicko hosp. pracovník100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Osička50zaměstnanec98Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Drahomír Stachovič52zaměstnanec90Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Chrenka59zaměstnanec88Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Osička56podnikatel75Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Pálka63důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Pálková65invalidní důchodkyně62Komunistická strana Čech a Moravy
František Sláma58invalidní důchodce58Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslava Konečná40úřednice275Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ondřej Konečný22student275Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Marta Vicanová30ekonomka262Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Strýčková31úřednice261Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Krejčí41soukromý podnikatel239Občanská demokratická strana
Zdeněk Konečný41technik227Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Kovařík33soukromý podnikatel213Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Konečný34technik209Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Straková41úřednice208Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Veverka49soukromý zemědělec207Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Příborský55soukromý podnikatel193Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miroslav Šraga36soukromý podnikatel189Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Konečný53soukromý zemědělec188Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludvík Maděřič48soukromý podnikatel186Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Michalica29technik183Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Krejčí45soukromý podnikatel163Občanská demokratická strana
Josef Hromek53řidič155Občanská demokratická strana
Drahomír Stachovič48zámečník124Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Juráň49technik108Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Michal Příborský27podnikatel100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Chrenka55řidič97Komunistická strana Čech a Moravy
František Směřička60technik88Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Haluza66důchodce88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Šerák56důchodce87Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Ševčík67důchodce82Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Pálka59důchodce78Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Osička52podnikatel75Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Pálková61důchodkyně74Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Mezl55důchodce71Komunistická strana Čech a Moravy
František Sláma54důchodce52Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Karel Koníček38opravář293Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Jung59starosta285Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Cabala56soukromý zemědělec219Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Střelský57soukromý zemědělec215Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Krejčí37podnikatel206Občanská demokratická strana
Marie Michalicová50dělnice203Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Příborský51soukromý zemědělec197Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Karel Krejčí41podnikatel196Občanská demokratická strana
Mikuláš Osička47zedník195Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Polách65důchodce193Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Veverka45soukromý zemědělec184Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Hromek49automechanik182Občanská demokratická strana
Mgr. Irena Homolová49ředitelka ZŠ178Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Polách55železničář177Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Damborský41důchodce151Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Homola55soukromý zemědělec147Občanská demokratická strana
Danka Veverková45podnikatelka134Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Směřička56technik121Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Šerák52státní zaměstnanec114Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Pochylý41technik112Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Chrenka51řidič105Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Ševčík63důchodce102Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Častulíková58důchodkyně96Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Pálka55zedník94Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Osička48soukromý podnikatel94Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Mezl51spol. prac. soukr.89Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Pálková57invalidní důchodce85Komunistická strana Čech a Moravy
Boris Homola20vysokoškolský student80Občanská demokratická strana
Ludmila Svobodová68důchodkyně74Komunistická strana Čech a Moravy
František Sláma50stolař66Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vladimír Veverka341Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Veverka338Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Příborský315Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vojtěch Buzrla295Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Forejtník294Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Michalica282Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Hromek271Občanská demokratická strana
Marie Michalicová214Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Michalicová208Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Polach202Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Pochylý200Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Drahoslav Stachovič192Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Bucňák180Občanská demokratická strana
Stanislav Osička168Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Častulíková167Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Mezl165Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Pálka145Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT