Moravská Nová Ves

Počet obyvatel: 2 524

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vladislava Časná45učitelka mateřské školy269Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Drahomír Vája54soukromý podnikatel237Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Jan Maděřič65důchodce237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Sukup27inspektor ČIŽP236Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Hana Janulíková40učitelka základní školy229Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marcela Luňáková60důchodkyně228Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Dušan Haruštiak45báňský projektant219Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miroslava Prokopová40stavební technik216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislava Šrámková30finanční analytik213Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Eva Pospíchalová32učitelka jazyků211Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Lenka Kostovčíková37obchodní poradce specialista207Občanská demokratická strana
MUDr. Eva Špačková Kučerová52dětská lékařka206Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Hana Grossmannová46učitelka základní školy198Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Radomír Dohnal26enviromentalista197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dalibor Jančálek42elektromechanik196Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Matoušek56živnostník196Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Imrichová37soukromá účetní195Občanská demokratická strana
Ing. Dana Pospíchalová57učitelka191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Zdeněk Polach51vedoucí programátor-analytik189Bez politické příslušnosti
TOP 09
Pavel Zugar49hasič186Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Valný66důchodce184Občanská demokratická strana
Josef Šteflovič42státní zaměstnanec176Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Tuček29technolog strojírenství174Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Frýdek63technik173Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Veleba40technolog172Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Regina Lanová43manažer172TOP 09
Ing. Pavel Jandák35státní zaměstnanec162Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Tkáč46zaměstnanec infrastruktury156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kovář51podnikatel151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Magyar37podnikatel149Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Lenka Bučková41podnikatelka148Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Strejčková61důchodce148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Salajka43podnikatel148Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květoslava Novotná36na mateřské dovolené143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libuše Petrášová38laborantka139Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Polach37finanční makléř137Bez politické příslušnosti
TOP 09
Roman Bartoš35invalidní důchodce137Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Příkazský44specialista nákupu135Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jan Sečkař62důchodce135Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jiří Víšek30soukromý podnikatel135Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Mikulica41strojní mechanik132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kalabis48strojní mechanik132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Dvořáčková36švadlena127Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Tichý33strojvedoucí121Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Veronika Vojtěšková35administrativní pracovnice111Bez politické příslušnosti
TOP 09
Vlasta Přikrylová49administrativní pracovnice109Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Macinka52řidič109Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Bohumír Bezchleba47zaměstnanec103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Šteflovičová36prodavačka101Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Šteflovičová55zaměstnankyně100Komunistická strana Čech a Moravy
Kristýna Spálovská33moderátorka99Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Vašíček28elektrikář99Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Král24houslař97Bez politické příslušnosti
TOP 09
Gregor Mikesa19student94Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Ladislav Petrjanoš78důchodce90Občanská demokratická strana
Miroslav Zugar61zedník86Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Mrákava38strojní mechanik81Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zuzana Szücsová34podnikatelka79Bez politické příslušnosti
TOP 09
Rudolf Petráš40mistr výroby78Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Košulič41podnikatel78Bez politické příslušnosti
TOP 09
Radka Mrákavová40dělnice75Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Macinková43dělnice73Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Halabrin63důchodce70Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Grabovská47prodavačka65Bez politické příslušnosti
TOP 09
Vlastimil Maděra72důchodce64Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Hřebačka69důchodce64Komunistická strana Čech a Moravy
Hedvika Němcová55švadlena63Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiří Fila24student372Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Miroslava Jančálková33učitelka331Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Miroslav Čermák52lékař330Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Zemánek49zootechnik329Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Jiří Sukup23student312Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Tomanová23soukr. podnikatelka290Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Helešicová38vychovatelka286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Lang50technik262Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Břetislav Hřebačka58technik255Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Valihrach40státní zaměstnanec231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomíra Salajková41vedoucí pošty M.N.V.225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Horníček33podnikatel217Občanská demokratická strana
Josefa Víšková53farmaceutická asistentka207Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Svatopluk Čech40dělník201Občanská demokratická strana
Pavel Matoušek52zaměstnanec KDU-ČSL196Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jaroslav Valný62podnikatel192Občanská demokratická strana
Ing. Radek Vaněk35databázový administrátor186Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jakub Luňák26stavební technik184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martina Imrichová33podnikatelka183Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Hřebačka36podnikatel175Občanská demokratická strana
Pavel Šrámek24učitel167Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milada Popelková72důchodce162Občanská demokratická strana
Bc. Petr Dvořáček30bezpečnostní pracovník159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Tkáč42zaměstnanec ČD157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Navrátil29revírník151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Magdaléna Polachová25podnikatelka149Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Šteflovič38státní zaměstnanec146Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Sopko43pracovník vodáren144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Adámek54dělník139Občanská demokratická strana
Radek Magyar33podnikatel139Občanská demokratická strana
Vojtěch Kalužík63důchodce136Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Pelikán33strojní mechanik134Občanská demokratická strana
Alena Šteflovičová51zaměstnanec129Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Koudelka41učitel jazyků126Strana zelených
Ing. Ladislav Petrjanoš74důchodce115Občanská demokratická strana
Marie Benadová53zdravotní sestra115Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vítězslav Šimek32státní zaměstnanec113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Halabrin59zaměstnanec111Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Zugar57zaměstnanec111Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Dvořáčková56úřednice108Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Zemková51fakturantka107Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Macinka48řidič107Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Čulen57zaměstnanec OU100Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Libor Petrjánoš41celník100Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Bc. Tomáš Bábík23student99Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jindřich Vrzal52zaměstnanec98Komunistická strana Čech a Moravy
Leopold Svoboda65důchodce92Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Žofie Klimentová63důchodkyně92Komunistická strana Čech a Moravy
Martina Salajková35umělecký kovorytec91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věroslav Hoferek33strojní zámečník91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libuše Petrášová34laborantka89Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Bohumír Bezchleba43zaměstnanec85Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Přikrylová45administrativní pracovnice84Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Rudolf Petráš36mistr výroby84Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Hřebačka65důchodce84Komunistická strana Čech a Moravy
Hedvika Němcová48zaměstnanec84Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Hasil35skladník83Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Jana Jáchymková31poštovní úředník82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ján Novenko77důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kudláček63důchodce77Komunistická strana Čech a Moravy
František Bayer63zaměstnanec77Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Macinková39výstupní kontrolorka74Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Víšek26soukromý podnikatel74Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Rudolf Fischer66důchodce72Komunistická strana Čech a Moravy
Stanislav Vašíček55čalouník66Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Mrákava34řidič62Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jindra Sukupová27marketingový specialista54Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Štefanie Tokošová53zaměstnanec ČD49Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Kvasnovský27technolog43Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Martin Tichý29obsluha čerpací stanice42Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Petr Vašíček24elektrotechnik37Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Marcela Salajková43mistrová provozu35Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Václav Kachyňa50obsluha kotelny24Bez politické příslušnosti
Nestraníci
Radka Mrákavová36dělnice22Bez politické příslušnosti
Nestraníci

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Jiří Grée52programátor300Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miroslav Šedivý53technik256Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Lenka Helešicová34vychovatelka255Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Ladislav Sečkář51technik243Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Milan Valihrach36řidič233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milan Polach39ekonom229Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Pavel Matoušek48sekretář KDU-ČSL226Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Dušan Haruštiak37bankovní úředník222Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Maděřič33technik219Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Jiří Frýdek55ekonom215Unie svobody - Demokratická unie
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ivan Hřebačka49soukromý podnikatel213Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Mgr. Jana Komosná44učitelka207Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
František Kopka42technik207Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Pavel Kaňa45projektant196Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Jiří Víšek52podnikatel196Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libor Petrjanoš37celník194Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Tkáč38zaměstnanec ČD194Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Soňa Petrjanošová38učitelka192Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Ing. Miloslav Lano53soukromý podnikatel191Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Radek Vaněk31programátor185Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Čechová36soukromý podnikatel180Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Libor Šimáček41stavební technik175Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Hanzlík57technik173Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Romana Hejčová30prodavačka171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Šteflovič34státní úředník171Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Zemková47administrat. pracov.169Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Milan Ondryska41soukromý podnikatel166Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Radomíra Tučková37učitelka163Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milada Popelková68důchodkyně161Občanská demokratická strana
Mgr. Bohumila Peková61důchodkyně158Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Viktor Pacal27instalatér156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Tichý25podnikatel152Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Hana Grossmannová38zástupkyně řed.školy151Občanská demokratická strana
Marcela Frýdková39učitelka150Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Jaroslav Hyjánek24zoolog150Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Dohnal50strojvůdce149Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Vladimír Přikryl41zedník146Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Pavel Macinka44řidič142Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Šteflovičová47kuchařka140Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Zugar53zedník137Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Štětinová28kadeřnice136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiřina Juřicová29poštovní úřednice133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Frýdek ml.23student VŠ132Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Lang46úředník125Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vojtěch Salajka53projektant120Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vítězslav Šimek28hasič120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Salajka35zaměst. stát. lesů117Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Štefanie Tokošová49výhybkář116Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Kyliánová45podnikatelka113Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Helešic59strojvůdce v. v.112Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Jan Halabrin56zedník109Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kalužík65zedník109Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Halouzková58zootechnička108Komunistická strana Čech a Moravy
Žofie Klimentová59důchodkyně103Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Prokop34soustružník - frézař102Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Vítězslav Šimek50instalatér101Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Hedvika Němcová44šička101Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Hřebačka61důchodce100Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Vojtěch Petrjanoš51soukromý podnikatel99Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Jan Kudláček59montér99Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Fischer62důchodce98Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Hluchá41podnikatelka96Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiljí Helešic47technik96Bez politické příslušnosti
Strana venkova - spojené občanské síly
Radka Mrákavová32dělnice94Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Adámek50automechanik92Občanská demokratická strana
Věra Fojtíková70důchodkyně89Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Studnička49dělník85Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Horák73důchodce83Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Pešek37důlní technik82Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Luděk Matúšek38čerpadlář79Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Rudolf Parma70důchodce68Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Petrjánoš70důchodce68Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslava Hřebačková49tranzitér ČD60Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Mráz52technik57Občanská demokratická strana
Hana Vašíčková42podnikatelka57Občanská demokratická strana
Mgr. Zdeněk Polách72důchodce57Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Kolajová55důchodkyně52Česká strana sociálně demokratická
Ing. Ladislav Petrjanoš70důchodce52Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rudolf Grunský47dělník49Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Božena Krutáková46prodavačka48Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludmila Helešicová62důchodkyně44Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Josef Hřebačka53soukromý podnikatel407Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomíra Tučková22učitelka313Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Matoušek44sekretář KOK310Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Leopold Svoboda57řidič289Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Romana Hejčová26vedoucí potravin288Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Radomíra Tučková33učitelka278Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Víšek48podnikatel271Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Kambová52zaměst. České pošty256Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Bohumila Peková57učitelka252Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Hasil27zaměstnanec benzínové stanice238Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Dvořáčková48administrativ. pracovnice236Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Kluska38výpravčí ČD235Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Maděřič42živnostník232Občanská demokratická strana
Ivana Horníčková31podnikatelka222Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Pavel Macinka40řidič216Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Filipovič50provozní technik206Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Jan Javorský52podnikatel193Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Ladislav Sečkář47provozní technik193Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Hana Kyliánová41soukromá podnikatelka190Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludvík Helešic61důchodce188Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Hanzlík53provozní technik185Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Jan Halabrin52zedník184Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Polach42montér184Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Zdeněk Polach68důchodce182Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Adámek46automechanik181Občanská demokratická strana
Ing. Petr Maděřič29provozní technik181Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Josef Mráz49servisní technik179Občanská demokratická strana
František Lang42úředník178Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Kopka38provozní technik177Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Alena Šteflovičová43podnikatelka177Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Popelková64důchodkyně175Občanská demokratická strana
Jan Kudláček55dělník171Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Zugar49zedník170Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Sukup43ošetřovatel zvířat160Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
František Bayer55řidič ČSAD159Komunistická strana Čech a Moravy
Rudolf Fischer58řidič157Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vlasta Pudilová55dělnice155Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Hedvika Němcová40šička148Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslava Hřebačková45tranzitér přípravář144Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Luděk Matúšek34čerpadlář142Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslava Kolajová51soukromá podnikatelka141Česká strana sociálně demokratická
Pavel Netopilík39traktorista135Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Jana Halouzková54ošetřovatelka133Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Hasil65důchodce132Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Helešicová58důchodkyně130Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Šteflovič30traktorista129Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Ing. Břetislav Hřebačka50technik127Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
František Chalupa67důchodce117Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Jakubíčková46technik114Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova
Věroslav Hoferek25traktorista103Bez politické příslušnosti
Strana moravského venkova

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Leopold Svoboda420Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlasta Frýdková Mgr.406Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Kalužík404Občanská demokratická strana
Vlasta Pudilová398Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Marie Duchoslavová385Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Matoušek383Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Blažek ing.375Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Polach Mgr.375Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Helena Hetmánková356Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Bravencová351Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Adámek339Občanská demokratická strana
Antonín Maděřič327Občanská demokratická strana
Anna Kambová326Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Kopka319Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Václav Kluska319Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Helešic317Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lenka Helešicová302Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Stanislav Havlík294Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Salajka Ing.285Občanská demokratická strana
Miloslav Jánský285Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Anna Frýdková284Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Sukup282Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
František Maděřič Ing.277Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jan Halabrin257Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Šteflovičová248Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hanzlík247Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Anna Petrjánošová243Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Ludvika Helešicová241Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Zugar235Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Hasil231Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Balga RSDr.229Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Macinka227Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Petrjánoš Ing.226Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jana Aufová224Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Kudláček219Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Dvořáčková210Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hnutí zemědělců
Petr Maděřič Ing.206Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
František Bayer203Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Kovář185Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Čermák174Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Šteflovič168Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jan Hasil161Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Tuček161Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Hasmunda158Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Bednárik150Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
HLEDAT