Lanžhot

Počet obyvatel: 3 711

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ctirad Petrla49podnikatel488Bez politické příslušnosti
TOP 09
Lenka Topolanská40státní zaměstnanec457Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Šárka Hájková41účetní423TOP 09
Petr Trčka41podnikatel417Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Anna Straková51státní zaměstnanec411Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Bača32hasič410Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Miroslav Petrla43policista389Bez politické příslušnosti
TOP 09
Vítězslav Osička50podnikatel382Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Maloch38podnikatel377Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Létal31vozmistr375Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jana Drozdová46zdravotní sestra375Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Petra Hrabicová28státní zaměstnanec375Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Kubík38systémový specialista361Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Uher53správce355Bez politické příslušnosti
TOP 09
Tomáš Bartoš36podnikatel351Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marek Prajka37velitel hasičského sboru343Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Bartošová54podnikatel333Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Bartoš40podnikatel329Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Ludmila Dandová57státní zaměstnanec322Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marcel Venglovič40podnikatel321Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslav Dřevo66podnikatel315Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Košutek32číšník303Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Pavla Švirgová27stavební inženýr302Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Krásná40pečovatelka298Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Lenka Hrubá27referentka283Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Magdalena Benešová32mateřská dovolená282Bez politické příslušnosti
TOP 09
Jitka Bartošová44ekonomka MZŠ280Bez politické příslušnosti
TOP 09
Václav Hrubý49lesník272Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Grbavčic45zaměstnanec VAK267Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Ciprys42soukromý podnikatel267Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludvík Svozil69učitel265Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Martin Drobík Ph.D.45technik263Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jana Pardíková46ekonomka258Bez politické příslušnosti
TOP 09
Přemysl Uher29živnostník254Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martina Moravcová27mateřská dovolená238Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Marek Šudrla37státní zaměstnanec230Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Emil Hrubý53živnostník227Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Petr Gál25obchodní zástupce225Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jana Uhrová31učitelka224Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Sukeník53zaměstnanec VAK223Bez politické příslušnosti
TOP 09
Marek Zonyga37živnostník215Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Svatopluk Štěpánek72důchodce212Občanská demokratická strana
Ivana Mišicáková41státní zaměstnanec211Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Bartoš51skladník208Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Gajda40podnikatel206Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Beneš36soukromý podnikatel198Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslava Zonygová37podnikatelka194Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kubík29technik188Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Gálová46referentka180Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Bartoš35strojní mechanik180Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Lenka Topolanová37učitelka176Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Denisa Spevárová34mateřská dovolená176Bez politické příslušnosti
TOP 09
Růžena Brantalíková52referentka173Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Petra Steinerová28učitelka171Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Hrubá50montážní pracovnice168Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Uhlířová38účetní153Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lenka Paulíková42úřednice151Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Uher56mechanik150Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kamil Jánoš34truhlář137Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Uhlíř63důchodce135Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Paulík43údržbář135Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Uher47zemědělec134Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Příborský57dozorce depa132Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Anežka Bartošová27přírodovědec122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Aleš Darmovzal30živnostník107Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martin Uhlíř18student96Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Uhlířová68důchodkyně91Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Tučková53důchodkyně87Komunistická strana Čech a Moravy
Drahomír Steiner63důchodce86Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Beneš69důchodce82Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Strnad55důchodce81Komunistická strana Čech a Moravy
Květoslava Steinerová68důchodkyně78Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Bartoš49dělník73Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Čekal42dělník70Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Uhlířová30podnikatelka69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vavrinec Bertalan60dělník69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Beneš65důchodce68Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Létalová72důchodkyně65Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Steiner27nezaměstnaný59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Uhrová64důchodkyně57Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Tuček52důchodce57Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Steinerová63důchodkyně54Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Šestáková71důchodkyně51Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Tuček78důchodce45Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaromír Maruška67důchodce404Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Jarec42OSVČ359Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Antonín Šesták42st. zaměstnanec357Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Trčka37živnostník343Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Kořínek38OSVČ330Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Gál52důchodce328Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Horáková52podnikatel315Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Bartoš32živnostník310Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Prajka33velitel hasičského sboru ČD283Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Kubík34systémový specialista280Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludvík Steiner62důchodce279Občanská demokratická strana
Petra Říhová30úřednice274Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Bartoš59technik zahr. firmy263Občanská demokratická strana
Marek Tureček30živnostník255Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Ciprys31technik251Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Lavička55technik247Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Třetina64důchodce241Občanská demokratická strana
Svatopluk Štěpánek68živnostník240Občanská demokratická strana
Jana Krásná36pečovatelka235Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Eva Švirgová50zaměstnanec221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Bartoš36podnikatel214Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Straka31podnikatel209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Gajda36soukromý zemědělec208Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Emil Hrubý49podnikatel205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Uhlíř40podnikatel204Komunistická strana Čech a Moravy
Nezávislí kandidáti
Bc. Miroslava Straková35učitelka196Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Uher34technik193Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Skryja65důchodce189Občanská demokratická strana
Josef Vlašic51dělník183Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Drozdová42zdr. sestra176Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Uhrová27učitelka170Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Říhová53úřednice161Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Beneš32podnikatel161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Straková45OSVČ161Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Libuše Trčková49zdravotní sestra159Česká strana sociálně demokratická
Pavel Tuček41důlní technik158Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Kohout64důchodce157Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Uhrová55odborný referent157Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vlastimil Bartoš52zaměstnanec155Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Bartoš47skladník154Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Jana Marečková33st. zaměstn.140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Bartošová40hospodářka138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Manfred Líbal37učitel137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Vilda38technik133Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Magdaléna Benešová28mateřská dovolená132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Bača54zaměstnanec MÚ131Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Ciprys38podnikatel124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Bačová50prodavačka124Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Ciprys34podnikatel122Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kubík25technik122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Tinková60důchodkyně122Komunistická strana Čech a Moravy
František Hakala41zaměstnanec soukromé firmy122Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Létal36soukromý podnikatel121Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Uher52mechanik120Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Trubačová30podnikatelka119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Kříž26technik117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Příborský53pracovník ČD116Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Petrlová28mateřská dovolená113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Uher43zemědělec110Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Uhlíř59zaměstnanec110Komunistická strana Čech a Moravy
František Šesták32skladník109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Bartoš52zaměstnanec soukromé firmy107Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lenka Hrubá23asistentka106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatopluk Svačina58důchodce105Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Létal43nezaměstnaný104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Gál21student101Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Růžena Brantalíková48invalidní důchodkyně98Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Mucha50živnostník97Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jana Pardíková42účetní97Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Hostina45traktorista97Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lada Hakalová41státní zaměstnanec97Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Ciprys59podnikatel95Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
František Uher42podnikatel93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Hübl50montér91Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Iva Šestáková35OSVČ89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Hrnčíř24elektrikář89Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Hrubý47číšník86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Uher63důchodce83Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Uhlíř59státní zaměstnanec82Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Růžena Ševčovičová47dělnice81Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Létalová68důchodkyně81Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Bartošová51účetní79Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zuzana Kormanová20studentka VŠ76Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Václav Strnad51invalidní důchodce75Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Tučková49invalidní důchodce75Komunistická strana Čech a Moravy
Květa Steinerová64důchodkyně73Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Uhlířová64důchodkyně72Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Straka18student68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomír Steiner59důchodce68Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Šestáková67důchodkyně68Komunistická strana Čech a Moravy
Richard Adámek33OSVČ67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Fojtík58zaměstnanec soukromé firmy67Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Svatopluk Adámek63technik65Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Kateřina Adámková27OSVČ65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zuzana Uhlířová25kadeřnice65Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Kormanová48prodavačka64Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vavrinec Bertalan56zaměstnanec soukr. firmy61Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Steinerová59důchodkyně60Komunistická strana Čech a Moravy
Denisa Spevárová30mateřská dovolená60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Trčka55zaměstnanec soukr. firmy58Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Uhrová60důchodkyně57Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Novák72důchodce57Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Bertalanová62důchodkyně56Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Beneš61důchodce54Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Janůš50podnikatel51Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Natálie Balážová26v domácnosti51Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ivana Bartošová24podnikatelka51Bez politické příslušnosti
Konzervativní strana
Antonín Ondráček50zaměstnanec50Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Tuček74důchodce48Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Třetina60úředník573Občanská demokratická strana
Jan Tomek50podnikatel535Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludvík Steiner58důchodce500Občanská demokratická strana
Bc. Antonín Šesták38celní úředník457Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jana Drozdová38zdravotní sestra447Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiří Kubík30správce infor. sítě436Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Manfred Líbal33učitel414Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ludmila Dandová49technik393Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Lavička51technik363Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Bartošová46úřednice361Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Svatopluk Štěpánek64živnostník347Občanská demokratická strana
Anna Straková43úřednice338Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Beneš28obchodní zástupce337Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Kohout60invalidní důchodce329Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Bartoš55technik zahran. fir.313Občanská demokratická strana
Josef Gajda32soukromý zemědělec313Unie svobody - Demokratická unie
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marek Tureček26živnostník310Občanská demokratická strana
Jan Hekl46dělník309Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Prajka29profesionální hasič308Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Josef Prachniar57právník307Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Zdeněk Šupina50pečovatel287Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Skryja61důchodce281Občanská demokratická strana
Jana Bartošová23učitelka ZŠ274Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Vlašic47dělník271Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jakub Uher70důchodce263Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Tinková56učitelka257Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Slezák58živnostník252Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vlastimil Bartoš48zaměst. Moraviapress251Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Trčka33podnikatel233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Říhová49úřednice231Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Vališ56soukromý podnikatel225Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Anna Benadová60důchodkyně213Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Sukeník45technik190Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Bartoš43skladník184Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Cibulka60důchodce183Komunistická strana Čech a Moravy
Svatopluk Svačina54pracovník ČD182Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Uher48mechanik180Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Příborský49dozorce depa ČD176Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Trubačová26soukromá podnikatel.173Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dalibor Antálek39inv. důchodce169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Růžena Brantalíková44důchodce169Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Uhlíř55dělník168Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Uher39zemědělec166Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Slámová38kontrolorka166Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Hostina41traktorista165Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Prajková35deklarantka162Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Magdaléna Bartošová24manažerka155Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jana Pardíková39v domácnosti155Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Malovaný42živnostník153Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kubík21student148Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Strnad47důchodce147Komunistická strana Čech a Moravy
Radim Tureček38zaměstnanec Lesů ČR147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květoslava Steinerová60důchodce145Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Bartošová55referentka134Česká strana národně sociální
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Ciprys70důchodce130Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Bartoš24pracovník spedice126Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Sedláček56manipulant126Česká strana národně sociální
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Uher59řidič126Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Ciprys63důchodce124Česká strana národně sociální
Česká strana sociálně demokratická
Libuše Trčková45zdravotní sestra123Česká strana sociálně demokratická
Božena Létalová64důchodkyně122Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Ševčovičová43dělnice120Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Uher58důchodce120Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Uhlířová60důchodkyně119Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Tuček24programátor118Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Drahomír Steiner55důchodce115Komunistická strana Čech a Moravy
Zdena Uhrová24dělnice115Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Tučková45důchodkyně108Komunistická strana Čech a Moravy
Eduard Steiner61důchodce107Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Hřibová44zdravotní sestra105Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Šulák62důchodce103Česká strana národně sociální
Česká strana sociálně demokratická
Jan Škrobáček67důchodce101Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Steinerová55důchodkyně98Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Uhrová56důchodce96Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Říhová63důchodkyně94Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Andrea Černá27podnikatelka94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Boltvanová54pečovatelka90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emílie Adámková52živnostnice88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Barkoci53zaměstnanec ČD86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Uhlíř55celník85Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Turečková48dělnice82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Janota53zaměstnanec ČD73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Krásná66důchodkyně68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Barkociová49inv. důchodkyně59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
RNDr. Eva Šupinová46profesorka615Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatopluk Štěpánek60podnikatel611Občanská demokratická strana
Ing. Oldřiška Bečková51sam. referent605Občanská demokratická strana
Květoslava Uhrová39podnikatelka597Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Ciprys51podnikatel568Občanská demokratická strana
Ludvík Steiner54důchodce508Občanská demokratická strana
Ladislav Tuček51strojvedoucí503Občanská demokratická strana
František Bartoš51prac. zahr. firmy454Občanská demokratická strana
Ludmila Darmovzalová40účetní442Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Hloušek36státní zaměstnanec437Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Svatopluk Adámek55ekonom. pracovník430Občanská demokratická strana
Helena Svačinová41sekretářka376Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Svatopluk Svačina50pracovník ČD365Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Ciprysová46účetní356Občanská demokratická strana
Ludmila Černá63důchodkyně321Občanská demokratická strana
František Švirga45seřizovač316Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marek Prajka25automechanik299Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Václav Osička40podnikatel288Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vlastimil Bartoš45prac. bezpečnostní služby274Česká strana národně sociální
František Vlašic59řidič267Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Ciprys50lesní dělník255Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Hostina37traktorista237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Uhlíř32manažer231Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Bartoš45montér223Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Růžena Stráníková60důchodkyně220Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Uher44mechanik214Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Sedláček52prac. ČS pošty212Česká strana národně sociální
Stanislav Cibulka56elektrikář211Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Uher35zemědělec210Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaromír Příborský45pracovník ČD201Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Ciprysová45dělnice198Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štefan Barna39technik197Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Růžena Ševčovičová39mateř. dovolená197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Benadová56důchodkyně194Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Bartoš39skladník187Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Říha56dělník184Česká strana národně sociální
Václav Strnad43důchodce184Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Ciprys66důchodce181Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Květa Steinerová56učitelka MŠ180Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Uhlíř51číšník168Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Brantalíková40invalidní důchodkyně168Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Prajková31celní deklarantka167Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Jana Gálová50technik162Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
Pavel Švirga68důchodce160Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Ciprys59technik152Česká strana národně sociální
Božena Létalová60důchodkyně145Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Šestáková60důchodkyně143Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Uher55řidič129Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Uhlířová56důchodkyně129Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Strnadová40dělnice128Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Tuček47prac. ČD127Česká strana národně sociální
Marie Bartošová51úřednice126Česká strana národně sociální
Ladislav Novák64důchodce119Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Čekal30dělník111Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Šenk71důchodce110Česká strana národně sociální
Drahomír Steiner51důchodce109Komunistická strana Čech a Moravy
František Hrnčíř76důchodce106Česká strana národně sociální
Ladislav Bartoš61důchodce105Česká strana národně sociální
Věra Tučková41nezaměstnaná97Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Šulák58důchodce97Česká strana národně sociální
Antonín Šoška74důchodce92Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Steinerová51dělnice88Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Tuček49prac. ČD84Česká strana národně sociální
Jan Ciprys56prac. ČD71Bez politické příslušnosti
Česká strana národně sociální
František Trčka79důchodce60Česká strana národně sociální
Vladimír Bartoš73důchodce58Česká strana národně sociální
Růžena Kyclová67důchodkyně45Česká strana národně sociální
Marie Tučková65důchodkyně38Česká strana národně sociální

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Milan Beneš855Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Beneš822Občanská demokratická strana
Růžena Létalová792Občanská demokratická strana
Oldřiška Bečková Ing.769Občanská demokratická strana
Karel Malovaný723Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Zonyga670Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Tuček660Občanská demokratická strana
Svatopluk Adámek Ing.646Občanská demokratická strana
Miroslav Svačina626Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Gajda574Občanská demokratická strana
Pavel Svačina547Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Mikulič532Liberální strana národně sociální
Josef Slezák514Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Straka486Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Svačina472Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Osička Ing.446Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Anna Bartošová445Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vlastimil Bartoš Ing.412Liberální strana národně sociální
Helena Svačinová378Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Ciprys363Liberální strana národně sociální
František Ciprys354Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Švirga352Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Ciprys332Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Ciprys332Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatopluk Svačina321Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Sedláček310Liberální strana národně sociální
Hana Říhová309Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Bartoš301Liberální strana národně sociální
Vladimír Bartoš280Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Uher278Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Ciprysová267Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Bartošová267Liberální strana národně sociální
Jaromír Příborský263Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Švirga263Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Šenk261Liberální strana národně sociální
Pavel Bartoš249Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Květa Steinerová234Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Floriánová233Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Uhlíř232Komunistická strana Čech a Moravy
František Uher224Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Uher222Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Růžena Šestáková214Komunistická strana Čech a Moravy
Božena Létalová208Komunistická strana Čech a Moravy
Růžena Brantalíková204Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Uher204Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Uher196Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Šesták192Liberální strana národně sociální
Josef Říha191Liberální strana národně sociální
Antonín Tuček189Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dana Šestáková188Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jaromír Šulák188Liberální strana národně sociální
Ladislav Novák187Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Uhlířová186Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Tuček177Liberální strana národně sociální
Milena Plačková176Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Sklenáková171Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Slámová171Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Drahomír Steiner168Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Saitz165Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Černý164Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Drštka157Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Uhrová151Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Nováková147Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Havlíčková146Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Beneš145Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Šoška139Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Markovičová138Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Jaroslav Tuček125Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Josef Bartoš107Bez politické příslušnosti
Hnutí zemědělců
Josef Krásný0Komunistická strana Čech a Moravy
HLEDAT