Hrušky

Počet obyvatel: 741

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Svatava Horáčková43technik178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Randýsková55ekonomka176Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radka Hausnerová39poštovní doručovatelka119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Oldřich Dočekal64starosta106Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Dubnický51technik104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Kropáčková54manažer103Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Krejčířová33v domácnosti85Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Krejčíř59dělník67Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fuxa58podnikatel66Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Krejzlík69důchodce50Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Radoslav Knesl62důchodce48Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vincent Dúbravka76důchodce44Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Ludin36seřizovač39Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Kromer58dělník13Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Hana Holomková51referentka všeobec.zdr.pojišťo127Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Šmerda50instalatér119Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Štefan37technik106Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslava Randýsková51účetní100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Laichman46automechanik80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Fuxa54dělník76Komunistická strana Čech a Moravy
Jindřich Krejčíř32strojní mechanik74Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Dubnický47podnikatel73Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeňka Halámková31úřednice68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Košulič38technik výpočetní techniky67Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jitka Večeřová45zdravotní sestra60Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Krejčíř ml.32dělník59Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Kauf27podnikatel58Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Krejzlík65řidič56Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Štefanová41administrativní pracovnice56Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Nezávislí kandidáti
Jiří Krejčíř st.55dělník54Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Cenek29podnikatel53Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Jedlička72důchodce52Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kromer54dělník49Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Drápal49strojvedoucí46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radoslav Knesl58důchodce44Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jaroslav Fuxa50podnikatel124Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Šmerda46topenář114Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Alois Randýsek48technik110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Holomková47administr.pracovnice110Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Štefan41technik104Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dušan Michálek35podnikatel101Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Svatava Horáčková35technik100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Krejčíř51traktorista92Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Uher56dělník89Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Vlček42podnikatel79Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Fraňo41mechanizátor78Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Vít Štefan35řidič76Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Krejzlík61řidič69Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Večeřová41zdravotní sestra62Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marie Laichmanová39zdravotní sestra52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Pokorný29letecký mechanik51Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vítězslava Bělohoubková32kvalitářka48Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Macháček65důchodce48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Bočková48administr.pracovnice43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kromer50stavební technik41Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Drápalová45zdravotní sestra23Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Helena Hrabánková43ekonomka167Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Václav Štefan51instalatér167Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Šmerda42instalatér138Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Štefan37kovomodelář115Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Uher52dělník108Komunistická strana Čech a Moravy
Vít Štefan31řidič-opravář103Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Sergej Kupín40podnikatel100Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Laichmanová35zdravotní sestra87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Josef Mácka29ředitel86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Ryšánek74důchodce82Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Macháček61důchodce74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Klimeš51elektromontér71Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Hynek Podrázský52přijímací technik67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radoslav Knesl50nezaměstnaný66Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Monika Brindzáková28moderátorka62Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Pavel Partika37nástrojař60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Večeřová37zdravotní sestra58Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Bubeníček36svářeč51Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. arch. Hanuš Hudec27podnikatel46Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bořivoj Mixa31tesař28Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vojtěch Štefan152Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Partika138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vít Štefan125Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Krejčíř121Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Ryšánek110Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Fuxa106Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Knesl103Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Luboš Hošek100Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Macháček100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Šmerda99Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Klimeš98Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Gamba90Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kropáčková83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Kromer78Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT