Brno-Vinohrady

Počet obyvatel: 14 292

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Sedlák31produkční1 887Česká strana sociálně demokratická
Michal Soldán25nezaměstnaný1 881Česká strana sociálně demokratická
Antonín Kallus68důchodce1 867Česká strana sociálně demokratická
Vojtěch Krejčí33obchodní zástupce1 866Česká strana sociálně demokratická
Josef Duchoslav43strážník Městské policie1 866Česká strana sociálně demokratická
Jiří Karafiát51podnikatel1 865Česká strana sociálně demokratická
Pavel Břunda34návěstní technik1 849Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Priessnitz52ředitel1 835Česká strana sociálně demokratická
Ing. Marek Veverka27projektový manager1 789Česká strana sociálně demokratická
Simona Kvardová45ekonom810Občanská demokratická strana
MUDr. Jiřina Kosová47privátní lékařka795Občanská demokratická strana
Jaroslav Plhák47živnostník786Občanská demokratická strana
Ing. Petr Kučera48státní zaměstnanec780Občanská demokratická strana
MUDr. Taťána Pustinová51privátní lékařka774Občanská demokratická strana
Bc. Dominik Pleva25student767Občanská demokratická strana
Petr Kopřiva40obchodní a servisní zástupce766Občanská demokratická strana
Bc. Aleš Benda25student766Občanská demokratická strana
Mgr. Claudie Froľová40lékárnice766Občanská demokratická strana
Ondřej Kocián21administrativní pracovník761Občanská demokratická strana
Josef Horák49technik758Občanská demokratická strana
Aneta Procházková22studentka743Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Josef Strouhal27pedagog741Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Sirka59skladník727Občanská demokratická strana
Michaela Hájková22studentka726Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Šmíd76důchodce651Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Vlčová78důchodce612Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Hana Ryšavá50lékař534Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Zdeněk Gregor54podnikatel ve stavebnictví531TOP 09
Marian Němec34bezpečnostní konzultant518TOP 09
Miroslava Kočí57fyzioterapeut518Bez politické příslušnosti
TOP 09
Zdeněk Pařízek52vedoucí provozu508TOP 09
Michal Karmazín28finanční makléř504TOP 09
Ing. Milan Coufal71důchodce496Bez politické příslušnosti
TOP 09
MUDr. Josef Válka58lékař491Bez politické příslušnosti
TOP 09
Tomáš Popelka30elektrotechnik489TOP 09
Ing. Lubomír Ryšavý50podnikatel485Bez politické příslušnosti
TOP 09
Sylva Skálová48provozní vedoucí479Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Lucie Horská29insolvenční správce466Bez politické příslušnosti
TOP 09
Aleš Navrátil33automechanik459Bez politické příslušnosti
TOP 09
Pavel Čaněk56podnikatel v potravinářství452Bez politické příslušnosti
TOP 09
Petr Matulka45podnikatel452Bez politické příslušnosti
TOP 09
Elena Palečková52podnikatelka440Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ivana Krupová44invalidní důchodce433Bez politické příslušnosti
TOP 09
JUDr. Česlav Gojný60ředitel lázní386Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Navrátilová32nezaměstnaná384Bez politické příslušnosti
TOP 09
Věra Thielová48ekonomka375Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Gabriela Sovová28účetní374Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Šimková46administrativní pracovnice356Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Tesař59pracovník prevence ztrát350Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Dušan Mišík56analytik346Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Kuchařová51vedoucí oddělení344Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Melounová52finanční poradce342Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Tomková51řidička341Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Olga Ströbingerová51ředitelka nakladatelství340Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Svatopluk Sekený56technik339Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Machala57dělník337Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Indrák64důchodce337Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Edita Mišíková53knihovnice336Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. David Horák26projektový manažer syst.řešení336Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Kalina52dělník333Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Štoudek35podnikový metrolog330Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Martin Pail27lékař329Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Emil Pecko53řidič325Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. et Mgr. Marie Šírová27šéfredaktorka časopisu324Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dáša Marčíková55účetní323Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ondřej Medla51překladatel - odborné překlady321Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Božena Pecková53dělnice321Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jiří Kořínek53ředitel krajské pobočky ZP317Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Viktor Šulc30projektant315Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dana Sýkorová61důchodkyně311Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kopalová66kadeřnice309Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Markéta Gojná24studentka305Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Monika Hanáčková39obchodní zástupce302Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Luboš Imramovský48obchodní zástupce297Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otto Harák53technický ředitel295Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Uhlířová49asistentka ekonom.oddělení295Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Igor Marša50poradce, ekonom, zastupitel289Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Štoudková37prodavačka287Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jana Doležalová42bioložka286Strana zelených
Ing. Hynek Hofman78důchodce284Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Padrtová78důchodce273Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Matějíček82důchodce272Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Zdeňka Pražáková61důchodce269Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Krajčová70důchodce251Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petra Špotáková31asistentka sportovního centra242Strana zelených
Mgr. Jitka Reitterová42psycholožka236Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Zdenka Matějíčková77důchodce232Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Vlach37systémový administrátor221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Tomáš Hlobil46podnikatel v oblasti sportu213Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
MUDr. Igor Šulc42lékař210Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Milan Černocký74člen zastupitelstva208Moravané
Ing. Radek Chalupa52stavební inženýr204Věci veřejné
Ing. Roman Brauner29ekonomický manažer203Věci veřejné
JUDr. Jiřina Švamberková66právnička196Strana zelených
Ľubomír Mizera50živnostník195Moravané
Zdenka Staňková43ekonom186Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Libuše Kuncová58ekonomka185Strana zelených
Ing. Marek Černocký38informatik183Moravané
PhDr. František Korvas61ředitel Muzea183Moravané
Lucie Matějková DiS.25manažerka182Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ing. Milan Trnka49podnikatel174Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Ryšavý20student173Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Iva Maršová40asistentka168Strana zelených
Ondřej Kunc31kadeřník162Strana zelených
Iveta Trnková40metodik160Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Dušan Staňka44manažer158Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Mgr. Jaroslav Holub28advokát157Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Tatjana Supová51podnikatelka156Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Roman Michelfeit44řemeslník155Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Martin Špoták29státní zaměstnanec152Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Petr Výmola49podnikatel152Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jaromír Flek45obchodní zástupce151Věci veřejné
Robert Krejčiřík31podnikatel v obl. gastronomie149Věci veřejné
Prof.Dr. Miloslav Suk DrSc.75vysokoškolský profesor145Bez politické příslušnosti
Moravané
Milan Smutný18dobrovolný hasič145Bez politické příslušnosti
Moravané
Hana Lišková57invalidní důchodce144Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Ing. Alena Vágnerová24student142Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ondřej Mizera29počítač. technik a konzultant142Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bc. Filip Rozprým35obchodní manažer140Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petra Hlobilová42asistentka139Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Jan Partyka24student138Věci veřejné
Veronika Braunerová DiS.24účetní137Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Aleš Veselý54údržbář136Bez politické příslušnosti
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Jana Kralovianska22student136Věci veřejné
Jiřina Oščádalová45poštovní doručovatelka134Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Tomáš Karbula25medik133Bez politické příslušnosti
Moravané
Tereza Hrdličková21student132Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Milan Kohoutek28řidič z povolání131Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Hrabovský45podnikatel131Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Miloslav Králíček58podnikatel v oblasti výstav129Věci veřejné
Zdeněk Pospíšil31podnikatel v oblasti stavební124Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jana Burianová26pojišťovací a finanční poradce123Bez politické příslušnosti
Moravané
Ing. Milada Kralovianska53chemik121Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jan Široký25revizní technik117Bez politické příslušnosti
Moravané
Ing. Lubomír Kocián61programátor117Bez politické příslušnosti
Moravané
Jan Kolek53živnostník115Moravané
Iveta Poláková39obsluha čerpací stanice114Bez politické příslušnosti
Moravané
Ilona Malíšková46podnikatel110Bez politické příslušnosti
Moravané
Marie Hodáňová53nezávislý finanční poradce109Bez politické příslušnosti
Moravané
Pavel Kolenčík54pracovník údržby zeleně106Bez politické příslušnosti
Moravané
František Polák48řidič105Bez politické příslušnosti
Moravané
René Filip40číšník104Bez politické příslušnosti
Moravané
Zdeněk Zelinka54revizní technik102Moravané
Pavel Krupička54podnikatel98Bez politické příslušnosti
Moravané
Josef Hudeček73řidič95Bez politické příslušnosti
Moravané
Karel Chvátal76správce budov80Bez politické příslušnosti
Moravané
Tomáš Kallus22student0Česká strana sociálně demokratická

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Svatopluk Bednář49marketingový vedoucí SSO1 257Česká strana sociálně demokratická
Jan Bartůněk55řidič1 246Česká strana sociálně demokratická
Hana Kaplanová53podnikatelka1 239Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Eva Marková47pedagog1 232Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Jana Nováčková41tlumočnice a překladatelka1 226Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Sabina Broučková20studentka1 225Česká strana sociálně demokratická
Simona Kvardová41ekonom1 214Občanská demokratická strana
Tomáš Scheiner20student1 211Česká strana sociálně demokratická
Michal Krejsa21student1 206Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Claudie Froľová36lékárník1 200Občanská demokratická strana
Bc. Šárka Konečná27studentka1 198Občanská demokratická strana
Milan Sirka55živnostník1 193Občanská demokratická strana
Ing. Vladimír Pokorný65kontrolor1 193Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Naděžda Miková52zaměstnanec ve školství1 191Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zbyněk Zvařič51ekonom1 189Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Horák45technik1 188Občanská demokratická strana
Ing. Petr Kučera44státní zaměstnanec1 185Občanská demokratická strana
Marian Němec30obchodní manažer1 182Občanská demokratická strana
PhDr. Marie Plevová Ph.D.44archivářka1 178Občanská demokratická strana
Radan Tuhý22podnikatel1 177Občanská demokratická strana
Lenka Hošková40podnikatelka1 175Občanská demokratická strana
Daniel Vaňáček33asistent prodeje a servisu1 171Občanská demokratická strana
Luděk Beneš40dělník1 170Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Bc. Rudolf Máša65podnikatel1 162Občanská demokratická strana
Petr Závadský20student1 158Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Monika Škrdlová23asistentka ředitele1 138Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivo Bělobrádek21student1 137Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MUDr. Taťána Pustinová47privátní praktická lékařka1 135Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Michal Soldán21student1 123Česká strana sociálně demokratická
Kristýna Marková24fyzioterapeutka1 088Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miluše Šimůnková43účetní1 058Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jana Doležalová38bioložka616Strana zelených
Mgr. Jitka Reitterová38psycholožka583Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Vlach33IT specialista562Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petra Špotáková27na mateřské dovolené524Strana zelených
JUDr. Jiřina Švamberková62podnikatelka522Strana zelených
Iveta Trnková36účetní522Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lucie Matějková21studentka - výtvarnice509Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Otakar J. Mika CSc.53konzultant501Strana zelených
Zdenka Staňková39obchodní zástupkyně499Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Slováčková48kadeřnice494Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iva Maršová36asistentka490Strana zelených
Pavel Machala44podnikatel481Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Dušan Staňka40obchodní manažer480Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kurt Hoffman66důchodce480Strana zelených
Tatjana Supová47podnikatelka477Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Ploch43podnikatel476Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Ellinger54kuchař - číšník467Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Michelfeit40živnostník466Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Horáčková65důchodkyně443Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Thielová44ekonomka443Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Šimková42administrativní pracovnice439Komunistická strana Čech a Moravy
František Zahrádka53technik437Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Lukáš Sup18student432Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Svatopluk Sekený51technik427Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kalina48dělník426Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Tomková47řidička MHD425Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Dušan Mišík52analytik421Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Kuchařová47vedoucí oddělení417Komunistická strana Čech a Moravy
Drahoslava Kusáková50invalidní důchodkyně415Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Machala53dělník414Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dana Sýkorová57dělnice413Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Kycl58dělník411Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dáša Marčíková51účetní410Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdenko Brandejs71technik - důchodce410Komunistická strana Čech a Moravy
Edita Mišíková49knihovnice410Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Miloš Hudec71důchodce402Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Hynek Hofman74důchodce401Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kopalová62kadeřnice399Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Marková57učitelka mateřské školky398Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Mácová68důchodkyně390Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Plíhalová73důchodkyně380Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Bohuslav Jurásek48ředitel společnosti346Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Václav Zvěřina49jednatel společnosti325Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Olga Ströbingerová47pracovnice nakladatelství323Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ondřej Medla47překladatel322Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otto Harák49technický pracovník320Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Štoudek31podnikový metrolog318Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Monika Hanáčková35obchodní zástupce313Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Kulhán53ředitel školy310Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Čechová26internetový specialista309Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Marie Cigánková23studentka302Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Markéta Gojná20studentka301Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Viktor Šulc26operátor dohled. centra300Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. František Korvas57ředitel muzea290Moravané
Zdenka Matějíčková73důchodce286Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Uhlířová45pokladní284Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Luboš Imramovský44obchodní zástupce284Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Prof. Zdenka Chalupská76důchodce277Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Padrtová74důchodce277Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Matějíček78důchodce272Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Krajčová66důchodce267Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ľubomír Mizera46živnostník264Moravané
Jana Štoudková33prodavačka263Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Tomáš Hlobil42podnikatel263Bez politické příslušnosti
Moravané
Ing. Jiří Kořínek49krajský ředitel VZP247Moravané
Prof.RNDr. Miloslav Suk DrSc.71vysokoškolský profesor244Bez politické příslušnosti
Moravané
Ing. Lubomír Kocián57programátor235Bez politické příslušnosti
Moravané
Mgr. Michaela Hanáčková31pedagog234Bez politické příslušnosti
Moravané
Jan Kolek49živnostník230Moravané
Ing. Marcela Počinková38asistentka VS228Bez politické příslušnosti
Moravané
Otakar Krištof45živnostník227Moravané
Ing. Jiří Kratochvil59ekonom224Moravané
Zdeněk Zelinka50technický pracovník219Moravané
Iva Burianová44učitelka MŠ217Bez politické příslušnosti
Moravané
Mária Karbulová53odborná referentka210Moravané
Kateřina Konečná22studentka VŠ209Bez politické příslušnosti
Moravané
Eva Haráková48administrativní pracovnice208Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Renata Štětinová40živnostník207Bez politické příslušnosti
Moravané
Jan Škvařil21student202Bez politické příslušnosti
Moravané
Pavel Kolenčík50technický pracovník197Bez politické příslušnosti
Moravané
René Filip36číšník193Bez politické příslušnosti
Moravané
Ing. Ivan Horák44technik190Bez politické příslušnosti
Moravané
Petr Bojanovský23kuchař181Bez politické příslušnosti
Moravané
Ilona Malíšková42podnikatelka174Bez politické příslušnosti
Moravané
Bc.Ing. Miroslav Burda42úředník82Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
MUDr. Zdeňka Dvořáková52lékařka80Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Helena Strnadová53pedagog80Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ing. Robert Kohout29konstruktér75Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ing. Josef Kohout54úředník70NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ing. Miloš Dvořák53majitel cestovní kanceláře69Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Helena Prokešová52zdravotní sestra67Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jana Cholková22prodavačka67Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jiří Galla47řidič66Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Marie Havlenová50úřednice65Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ivona Palánová30podnikatelka65Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Petr Fiala47úředník65Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jiří Rozsíval26vedoucí skladu64Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jiří Bezděk55invalidní důchodce63Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ondřej Oštádal24správce tenisových kurtů62Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Josef Ognar54živnostník60Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Iva Staňková44vedoucí odboru bytové správy60Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Zdeňka Sochorová50pracovnice ve službách60Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Hana Lysáková41referent správy majetku59Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Kristýna Lysáková21studentka59Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Petra Prokešová21obchodní asistentka59Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jiří Prokop25vedoucí směny58Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ondřej Prokop24kuchař58Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Miroslav Osička45správce počítač.sítě807Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Claudie Frolová32lékárnice796Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Bohuňovská42zdravotní sestra795Občanská demokratická strana
Věra Osičková44ekonomka786Občanská demokratická strana
PhDr. Marie Plevová40archivářka785Občanská demokratická strana
Josef Horák41technik776Občanská demokratická strana
MVDr. Tomáš Fichtel33veterinární lékař776Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Daniel Vaňáček29technik765Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Rostislav Černý19student764Občanská demokratická strana
Lenka Hošková36manažerka762Občanská demokratická strana
Eva Slezáčková39samostat. referentka748Občanská demokratická strana
Svatopluk Bednář45referent marketingu740Česká strana sociálně demokratická
Marie Neklapilová49hlavní účetní734Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Tomáš Hlobil38podnikatel731Česká strana sociálně demokratická
Miroslava Růžičková52admin. pracovnice725Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Janka Čejková42ekolog723Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Eva Marková43admin. pracovnice714Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
MUDr. Jana Vašíčková41lékařka710Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Doc. Ing. Miron Suškevič DrSc.64zemědělský inženýr708Česká strana sociálně demokratická
Naděžda Miková48vychovatelka706Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslava Plháková38účetní703Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Luboš Procházka39podnikatel700Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Petr Kocourek39obchodní zástupce696Občanská demokratická strana
Mgr. Ingrid Pokorná61středoškol. učitelka693Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Belko40výzkumný pracovník685Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Dvořáček46řidič681Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Bartůněk51řidič680Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vladimír Pokorný61kontrolor NKÚ664Česká strana sociálně demokratická
Miloslava Šimůnková39účetní651Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Bednář43dělník644Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Doc. Ing. Přemysl Fremunt CSc.78důchodce619Česká strana sociálně demokratická
Jiří Trojek54vrátný594Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Květoslava Fremuntová72důchodce547Česká strana sociálně demokratická
Věra Thielová40ekonom495Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Ondrušková24zdravotní sestra486Komunistická strana Čech a Moravy
Drahoslava Kusáková46inv. důchodce477Komunistická strana Čech a Moravy
Miloš Dohnal24vedoucí prodeje467Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Tomková43řidička MHD464Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kalina44dělník463Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Magdalena Sedláčková48zdravotní sestra462Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Marková53učitelka mat. školky458Komunistická strana Čech a Moravy
Dr. Miloš Hudec67důchodce, učitel457Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdenko Brandejs67technik455Komunistická strana Čech a Moravy
Dana Sýkorová53dělnice455Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Hynek Hofman70důchodce,voják z po.453Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Matuška65důchodce,voják z po.450Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kopalová58kadeřnice449Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Vařáková61zdravotní sestra447Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Plíhalová69důchod.,prac.v kult.440Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Mácová64důchodce, učitelka438Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Horák45podnikatel415Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Doc. Ing. Miloš Pelikán CSc.73důchodce,voják z po.406Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Vladimír Táborský76důchodce,voják z po.396Komunistická strana Čech a Moravy
Otakar Krištof41podnikatel388Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Prof. RNDr. Miloslav Suk DrSc.68vysokoškolský prof.386Bez politické příslušnosti
Volba pro město
JUDr. Česlav Gojný52ředitel Lázní m.Brna378Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Kaplanová49podnikatelka360Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Ing. Ondřej Medla43překladatel359Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Sikora41technik358Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PaedDr. Irena Feňová40zást.ředit. gymnázia356Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jitka Cigánková21studentka353Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Novák46strojvůdce348Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Ing. Lubomír Kocián53programátor345Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Monika Hanáčková31účetní, t.č. na MD342Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
L'ubomír Mizera42podnikatel340Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Josef Sup46podnikatel338Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Škorpík47provozní vedoucí335Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Zdeněk Zelinka46revizní technik334Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Ing. Václav Zvěřina45jednatel společnosti330Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Kolek45podnikatel328Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ing. Kamila Harthová41daňový poradce328Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Frkal18student327Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Luboš Imramovský40bankovní úředník327Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Budňák53elektromontér327Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Oldřich Smažil40podnikatel325Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Ilona Malíšková38podnikatelka325Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Miloslav Navrátil37podnikatel324Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Pavel Rakušan41elektromontér318Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vít Pleva40technik314Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Zdeňka Pražáková53admininstrat. prac.311Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Olga Ströbingerová43prac. nakladatelství311Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Ptáček21student310Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Kopřiva19student310Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Bc. Petra Coufalová30ekonomka307Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Viktor Šulc22student306Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Kratochvil55podnikatel305Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Otto Harák45podnikatel304Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Zajíček34živnostník301Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Helena Hrdličková43podnikatelka301Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Zdeňka Matějíčková69důchodkyně300Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Vladimír Žemla39počítačový expert286Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jana Uhlířová42ekonom. referentka284Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Michal Šubert28podnikatel272Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Ludmila Slaběňáková50finanční poradce270Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Radek Chalupa44OSVČ266Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jan Matějíček74důchodce261Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Jana Dvořáková47dětská lékařka232Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
PhDr. František Korvas53ředitel muzea224Unie svobody - Demokratická unie
Vasilis Bolobocis49OSVČ218Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Mgr. Ladislav Majer35zástupce ředitele ZŠ202Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jan Široký37živnostník199Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Mária Karbulová49úřednice199Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Lenka Štolová41zdravotní sestra194Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Miloš Dvořák49podnikatel191Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Helena Studená41zdravotní sestra189Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Pavel Rotrekl18student185Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ludmila Hatlová52zdravotní sestra185Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Gabriela Krčmářová54invalidní důchodce183Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Jan Prokeš36OSVČ183Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Radomíra Kusáková40v domácnosti180Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Alena Albertová39odborný ekonom176Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Sylva Žemlová34státní zaměstnanec174Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Marek Plas28ekonom173Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jiří Karafiát43obchodní manažer169Unie svobody - Demokratická unie
Zdeňka Krunková33živnostník168Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
JUDr. Petr Chládek43právník165Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Daniel Knebl24živnostník163Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Milan Reich45živnostník162Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Lubomír Buchta39číšník161Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Zdeněk Maslo28živnostník159Unie svobody - Demokratická unie
Milan Wimmer46obchodní ředitel155Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Nataša Jursová53ředitelka knihovny150Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Zdeněk Černý35programátor138Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Pavla Pazourková27zdravotní sestra136Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Alena Rusňáková51ekonomka134Unie svobody - Demokratická unie
Josef Kycl54slévač134Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Bc. Radek Charvát22student124Unie svobody - Demokratická unie
Ludmila Vaněrková37bezpečnostní pracov.123Unie svobody - Demokratická unie
Vladimír Chytil29brusič121Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jaroslav Jedlička39živnostník120Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Lubomír Zedka40živnostník114Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Robert Maslo23technik kvality111Unie svobody - Demokratická unie
Monika Műllerová24studentka110Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Karla Karafiátová44ekonomka109Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Michal Němčanský26dopravce108Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Alois Zaoral69důchodce104Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Vladislav Hutský47elektromechanik100Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jaromír Švec28zásobovač91Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Petr Pleva39poslanec PS PČR868Občanská demokratická strana
Simona Kvardová33účetní830Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Kouřímská49technik829Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Josef Němec53manažer827Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Jurníčková20operátor827Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Daniel Ulrich27zámečník824Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslava Šimůnková35účetní815Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Neklapilová45účetní814Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Dagmar Kiliánová38elektromechanik799Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lukáš Jurníček18autoklempíř798Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petra Ulrichová24bankovní úředník796Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Švejdíková36kuchařka790Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Lenka Hošková32asistent ředitele788Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
PhDr. Marie Plevová36archivářka786Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Kopřiva51podnikatel783Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Vlastimil Závadský39bankovní úředník754Česká strana sociálně demokratická
Iveta Toušková36účetní753Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Belko36výzkumný pracovník733Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Doc. Ing. Miron Suškevič, DrSc.60podnikatel725Česká strana sociálně demokratická
Otto Scheiner37podnikatel720Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Gross48krejčí717Česká strana sociálně demokratická
Doc. Ing. Přemysl Fremunt, CSc.74důchodce717Česká strana sociálně demokratická
Svatopluk Bednář41pracovník obchodního odděl.715Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vladimír Pokorný57kontrolor NKÚ709Česká strana sociálně demokratická
Květoslava Fremuntová68důchodce704Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Eva Horáková48učitelka701Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Vojtěch Matějičný40politický pracovník699Česká strana sociálně demokratická
Josef Lahoda26podnikatel691Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Trojek50vrátný675Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vladimír Bartoš64důchodce672Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eliška Mančalová52účetní665Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiřina Čejková74důchodce637Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zbyněk Zvařič43podnikatel623Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Naděžda Miková44učitelka617Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Drahoslava Kusáková42prac. ve zdravot. /inv. důch./416Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Kalina40dělník411Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Zdenko Brandejs63technik408Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kusáková20zdravotní sestra406Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Zahrádka45technik402Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Doc.Ing. Bohumil Plíhal, CSc.66vysokoškolský učitel399Komunistická strana Čech a Moravy
Dana Sýkorová49dělnice399Komunistická strana Čech a Moravy
Marcela Hikešová39administrativní pracovnice396Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Hynek Hofman66vysokoškol.učitel v důchodu395Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Matuška61letecký technik391Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Kopalová54holička388Komunistická strana Čech a Moravy
Emilie Brandejsová47pečovatelka387Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dr. Miloš Hudec63učitel-v důchodu384Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Plíhalová66tech.hosp.prac.- v důchodu384Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Ambrož60technolog383Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Vařáková57zdrav.sestra - v důchodu383Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Václav Zvěřina41ekonom377Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Zdeňka Pražáková49učitelka375Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Grycová66adm.pracovnice-v důchodu373Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Gryc66učitel-v důchodu372Komunistická strana Čech a Moravy
Doc.Ing. Miloš Pelikán, CSc.69vysokoškol.učitel-v důchodu369Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Taťána Dohnalová36lékařka366Unie svobody
Monika Hanáčková27úřednice365Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Pavel Frkal42technik364Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Marek Plas24bankovní úředník361Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Zdeněk Maslo24soukromý podnikatel349Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Ondřej Medla39ekonom348Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
JUDr. Petr Chládek39právník339Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Pavel Rakušan37provoz. elektromontér338Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Malčíková43podnikatelka336Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Renata Mrázková39propagační pracovník332Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ladislav Mlynář39bankovní úředník329Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jana Müllerová24učitelka MŠ326Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ludmila Vaněrková33bezpečnostní pracovník325Unie svobody
Světlana Rakušanová38kuchařka325Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Kašník42odborný referent324Unie svobody
Ing. Olga Ströbingerová39pracovnice nakladatelství321Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ladislav Pail51technolog319Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Uhlířová38referentka316Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Mária Frkalová42učitelka313Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Růžena Dufková68důchodkyně312Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vít Pleva36technik světel. zařízení312Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Matějíček70důchodce311Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdenka Chalupská68důchodkyně310Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Matějíčková65důchodkyně295Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Příbranská25studentka VŠ294Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Mgr. Marie Zejdová46knihovnice291Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Josef Kycl50slévač290Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Rudolf Šmerda24soukromý podnikatel281Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Blanka Šedá24operátorka280Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Mgr. Nataša Jursová49vedoucí knihovny278Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Petra Coufalová26ekonomka277Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Padrtová67důchodkyně276Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karla Karafiátová40ekonomka276Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Otakar Krištof37soukromý podnikatel256Bez politické příslušnosti
Hnutí samospr.Moravy a Slezska-Mor.nár.sjednocení
Ing. Lubomír Kocián49programátor255Bez politické příslušnosti
Hnutí samospr.Moravy a Slezska-Mor.nár.sjednocení
Kamil Prýgl23číšník254Bez politické příslušnosti
Unie svobody
MUDr. Břetislav Zatloukal, CSc.43odborný lékař252Bez politické příslušnosti
Hnutí samospr.Moravy a Slezska-Mor.nár.sjednocení
Robert Maslo19student247Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Miroslav Karbula44soukromý podnikatel246Bez politické příslušnosti
Hnutí samospr.Moravy a Slezska-Mor.nár.sjednocení
Olga Korvasová20studentka VŠ245Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Monika Černá29dámská krejčová244Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaromír Švec24inv.důchodce242Bez politické příslušnosti
Unie svobody
RNDr. Karel Ondra44geolog238Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Matúš Bútora20student233Bez politické příslušnosti
Unie svobody
JUDr. Rudolf Kupka48advokát228Hnutí samospr.Moravy a Slezska-Mor.nár.sjednocení
Ing. Miroslav Šlechta38soukromý podnikatel208Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Sikora37vedoucí stanice tech.kontroly205Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Sup42soukromý podnikatel202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumír Marek47podnikatel200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Vrabcová33knihařka192Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Hrdlička41soukromý podnikatel191Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Jiří Jochymek33lékař190Občanská demokratická aliance
Šárka Fialová33zdravotní sestra189Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Vítězslav Lorenc39odborný lékař187Nezávislí
Ilona Malíšková34prodavačka187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milan Trnka38soukromý podnikatel185Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Zdena Michelfeitová29obuvnice182Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Hnilica39strojní zámečník181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Čech67důchodce181Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bedřich Kocián55vedoucí dílen178Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Pohánka56technik177Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Teplý35technik169Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kopřiva46uvol. člen rady MČ Vinohrady152Občanská demokratická aliance
František Drgel40jeřábník147Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Vlček47vrchní mistr odb. výcviku146Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Zdeněk Mlýnek53obuvník145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Macíková37soukromá podnikatelka133Občanská demokratická aliance
Ing. Vladimír Žemla35manažer132Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Ing. Michael Menšík35analytik132Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Lenka Zatočilová36konstruktérka126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lubomír Drachovský44soukromý podnikatel120Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ivana Matějková33zdravotní sestra119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Opletal35soukromý podnikatel113Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Jiří Havel53hasič110Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Lidmila38stavitel108Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
RNDr. Luděk Bartík34vědecko-výzkumný pracovník107Moravská demokratická strana
Jana Krištofová39ekonomka106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Hrdličková39ekonomka105Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Michal Šubert24obchodní ředitel103Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Marie Ondrušková38laborantka100Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomíra Mášová36účetní98Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Taťána Supová39soukromá podnikatelka93Nezávislí
Hana Kavková34prodavačka93Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Jana Drabálková35prodavačka88Bez politické příslušnosti
Nezávislí
MUDr. Ivana Jochymková34lékařka86Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Roman Michelfeit32obuvník84Bez politické příslušnosti
Nezávislí
František Konvička60ekonom82Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Danuše Pospíšilová47ekonom81Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Jaroslav Ondrušek46vrátný81Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ludmila Ondrová36účetní78Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Lenka Šlechtová38referentka74Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Věra Horáčková57důchodkyně73Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Dušan Schellong55referent72Občanská demokratická aliance
Ing. Miroslav Míč40samostatný technik70Občanská demokratická aliance
Simona Olmová33úřednice61Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Zdeněk Rejda39elektrikář61Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dáša Marčíková43účetní61Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Ing. Petr Špringer39podnikatel54Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Jana Stejskalová20zdr.sestra53Důchodci za životní jistoty
Zdenek Goczal46strojvůdce52Důchodci za životní jistoty
Česlav Strejček60soukromý podnikatel52Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Vlastimil Čada47vedoucí provozovny51Moravská demokratická strana
Lenka Gottwaldová37deklarantka51Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Iveta Poláková27dělnice50Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dagmar Kuková32úřednice50Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Jan Vrabec22zámečník50Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Michal Hlavina19student49Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Mgr. Pavel Koubek34obchodní zástupce48Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jiří Gottwald38montér47Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Radoslav Burian40kontrolor46Moravská demokratická strana
Jana Hořínková33učitelka MŠ46Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Ing. Marie Richterová33vysokoškolská učitelka45Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jana Kovacsová37učitelka mateřské školy45Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Sylva Žemlová30účetní45Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Ing. Ivan Horák36státní zaměstnanec45Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Alena Benýšková35účetní44Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Renata Pelikánová33soukromá podnikatelka43Moravská demokratická strana
Ludmila Slaběňáková46poradce42Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Karel Hořínek32číšník-provozní42Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Markéta Kučerová22hosteska42Bez politické příslušnosti
Hnutí za prosperitu Brna
Helena Suchánková49inv.důchodkyně41Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
František Polák36mistr výroby40Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Václav Pavlík50řidič40Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Luděk Pelikán31soukromý podnikatel40Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Lenka Ševčíková30inv.důchodkyně39Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Ludmila Burianová34účetní39Moravská demokratická strana
Jiřina Cimbálníková76důchodkyně39Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Iva Rejdová36dělnice39Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Marie Prochasková43admin.pracovnice38Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Marta Brodská41mzdová účetní38Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Petr Poukar35mechanik zdrav.strojů38Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Dana Knápková34v domácnosti38Moravská demokratická strana
Dagmar Přibylová42v domácnosti37Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Zuzana Krajačičová38kuchařka37Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Hana Radvanová34prodavačka37Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Ing. Václav Kvapil66invalidní důchodce36Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Libor Zouhar39referent velkoobchodu36Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Milan Smolka35soukromý podnikatel36Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Štefan Broš42inv.důchodce34Důchodci za životní jistoty
Ladislava Kotrlová57důchodkyně34Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Ivana Stejskalová41úřednice33Důchodci za životní jistoty
Zdeněk Neumann59jevištní technik33Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Jan Prochaska46obsluha VS32Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Magdalena Neumannová45provozní MŠ31Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Libor Tesař21číšník-kuchař30Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Linda Stanková19servírka-mateřská dovolená30Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Anežka Horáčková49inv.důchodce29Důchodci za životní jistoty
Zdeněk Klimeš36inv.důchodce26Důchodci za životní jistoty
Jan Balažka41inv.důchodce25Důchodci za životní jistoty
Růžena Gašparovičová62důchodce23Důchodci za životní jistoty
Anežka Jedličková68důchodce23Důchodci za životní jistoty
Ondrej Gašparovič68důchodce23Důchodci za životní jistoty
Zuzana Klimešová37inv.důchodce21Důchodci za životní jistoty
Liběna Bělošková32inv.důchodce18Důchodci za životní jistoty
Jarmila Balažková34inv.důchodce18Důchodci za životní jistoty
Jiří Ševčík46inv.důchodce0Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Anna Řezáčová1 000Občanská demokratická strana
Zdeněk Drábek969Občanská demokratická strana
Olga Bartečková960Občanská demokratická strana
Josef Kycl922Občanská demokratická strana
Naďa Turečková910Občanská demokratická strana
Miroslav Hrstka,Ing.881Občanská demokratická strana
Zdeňka Kvasnovská873Občanská demokratická strana
Ivana Vidrmertová873Občanská demokratická strana
Alexandr Semeš860Občanská demokratická strana
Jaroslava Urbancová852Občanská demokratická strana
Alena Bendová847Občanská demokratická strana
Marie Vagerová,RNDr.819Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Sukup,Ing.789Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Otakar Krištof702Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Tofl,Ing.690Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kopřiva690Občanská demokratická aliance
Jan Audy674Českomoravská strana středu
Miroslav Karbula,Ing.671Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Jirák653Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Vilšer644Občanská demokratická aliance
Pavel Surý640Česká strana sociálně demokratická
Libuše Tusková631Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Eduard Kotrla,Ing.614Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Semotam,Ing.610Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eduard Výmola,Ing.609Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Pehalová,Ing.606Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Vodička605Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Stehlík590Liberální strana národně sociální
Věra Thielová584Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Moudrá578Komunistická strana Čech a Moravy
Drahoslava Dofková577Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Ivana Jochymková,MUDr.575Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Renata Vrbová566Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Zahrádka563Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ivan Matuška562Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenko Brandejs,Ing.561Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Marcela Hikešová555Komunistická strana Čech a Moravy
František Drgel552Českomoravská strana středu
Jarmila Selingerová551Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Schmid547Českomoravská strana středu
Helena Vařáková546Komunistická strana Čech a Moravy
Luboš Svoboda545Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Pivoda538Komunistická strana Čech a Moravy
Alice Večeřová525Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Kopalová524Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Ambrož520Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Výmolová517Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Ondřík,Ing.515Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Pelikán,Doc.Ing.CSc.512Komunistická strana Čech a Moravy
Vladimír Kočí506Česká strana sociálně demokratická
Miloš Šulc506Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Čech505Liberální strana národně sociální
Petr Sláma,Ing.503Liberální strana národně sociální
Karel Martišek,Ing.503Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miron Suškevič,Doc.DrSc.500Česká strana sociálně demokratická
Luděk Hodboď,Ing.CSc.496Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jana Vrabcová495Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Plíhalová490Komunistická strana Čech a Moravy
Radek Chalupa,Ing.489Svobodní demokraté(OH)
Hynek Hofman,Ing.489Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Gryc489Komunistická strana Čech a Moravy
Sylva Kanošová486Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Horáček484Občanská demokratická aliance
Radmila Výmolová,Ing.479Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lukáš Roupec478Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Kočí478Česká strana sociálně demokratická
Naděžda Miková477Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Květoslava Pešáková476Liberální strana národně sociální
Stanislav Zajíc475Liberální strana národně sociální
Ivor Julina474Liberální strana národně sociální
Luboš Procházka472Bez politické příslušnosti
Liberální strana národně sociální
Irena Vernerová,Ing.466Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Milan Coufal,Ing.455Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Kalivoda453Komunistická strana Čech a Moravy
Karolina Procházková451Komunistická strana Čech a Moravy
Miluška Kariková451Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Jurásek,Ing.446Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Česlav Strejček444Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Páral,RNDr.441Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Přemysl Fremunt,Doc.Ing.CSc.438Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Velíšek,Ing.CSc.436Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Zbytowská434Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Moravcová,Ing.419Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Gross416Česká strana sociálně demokratická
Česlav Gojný,JUDr.416Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Lahoda414Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Věra Bodláková404Komunistická strana Čech a Moravy
Iveta Švehlová,Mgr.397Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Květoslava Fremuntová392Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Ptáček384Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Trojek382Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Boudný,PaedDr.380Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Pokorný,RNDr.374Strana zelených
Dana Vránková,Ing.CSc.364Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Frkal,Ing.359Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Machátová351Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petra Skokanová348Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mojmír Král,Ing.345Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jaroslav Pospíšil,Ing.CSc.335Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivo Hanák333Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vít Pleva330Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Otta Vidrmert318Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Skopalová311Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Rakušan310Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Malčíková310Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Hanáková307Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdenka Pražáková,PhDr.306Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlasta Jelínková305Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Ludvík303Strana zelených
Karel Jelínek,Mgr.301Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Mašek300Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Uhlířová290Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdenka Chalupská280Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Světlana Rakušanová266Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivo Fic264Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Šulc,Mgr.263Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Růžena Dufková251Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Králíček242Důchodci za životní jistoty
Eva Nehybková240Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloš Unčovský210Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Svatopluk Bednář202Svobodní demokraté(OH)
Pavel Šibrava201Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Fišer192Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Radoslava Nezhybová185Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Machát182Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Bohumil Fefrčík172Důchodci za životní jistoty
Karel Kratochvíl168Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Ševčík164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Fazour162Důchodci za životní jistoty
Ivan Kozák,Ing.158Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Karel Svoboda153Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Kateřina Miholová,Ing.146Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Jan Hönlinger141Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
František Buchal141Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Milan Vašíček,Ing.141Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
František Veselý139Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Libuše Šubrtová137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Furthner135Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Pavel Sedláček133Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Zdeněk Mlejnek131Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Milada Vavříková127Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Jaroslav Ševčík122Důchodci za životní jistoty
Jiří Bednář116Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Jana Unčovská115Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Antonín Springinsfeld114Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Milena Baláková105Bez politické příslušnosti
Svobodní demokraté(OH)
Miroslav Vaculík103Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
HLEDAT