Brno-Útěchov

Počet obyvatel: 627

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
JUDr. Miroslav Turek59právník159Bez politické příslušnosti
TOP 09
Bc. Martina Tomášková22studentka155Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Miroslav Lindovský45manažer152Bez politické příslušnosti
TOP 09
Antonín Janoušek52živnostník131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
JUDr. Radka Nevědělová Ph.D.39vysokoškolská lektorka131Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Pavelková40manažerka120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Milan Šlahůnek46softwarový specialista115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Slanina74nástrojař113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Trojan44manažer93Občanská demokratická strana
MVDr. Alice Schmidtová48produktová manažerka84Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alice Tobiášová34podnikatelka80Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Iva Dundálková42bankovní analytik74Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Michal Bugner30podnikatel72Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Michaela Nováčková26ekonomka70Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Skoupý67důchodce19Bez politické příslušnosti
TOP 09
Vladimíra Šoukalová31podnikatelka9Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Simona Fikesová38podnikatelka6Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Adam Pohanka24student4Občanská demokratická strana

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Rostislav Konečný52samostatný technický pracovník146Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Ing. Jaromír Pánek65důchodce138Občanská demokratická strana
"Sdružení nestraníků"
JUDr. Miroslav Turek55podnikatel135Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Ing. Vladimír Pražák55majitel firmy124Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Mgr. Tomáš Čižmár Ph.D.27fyzik123Občanská demokratická strana
Alice Tobiášová31asistentka ředitele116Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Irena Sobotková29referent logistiky101Občanská demokratická strana
Václav Slavíček29technik85Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Alena Jeklová52vysokoškolská učitelka83Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Alena Nevrtalová48ekonomka79Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Slanina70důchodce62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Olga Ježdíková32obchodní ředitelka61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Fikes36podnikatel60Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Navrátilová68důchodkyně41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ladislav Všetečka66důchodce19Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Jiří Kuča65důchodce7Bez politické příslušnosti
"Sdružení nestraníků"
Jarmila Trojanová32monitor klinických studií5Občanská demokratická strana
Ludmila Pospíšilová63důchodkyně3Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Vladimír Pirkl47důchodce111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Dyk55technický úředník106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Tomáš Hudec36technický pracovník86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jan Kouřil CSc.60důchodce78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Vošahlík52podnikatel67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Horčica29podnikatel61Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Šárka Pohanková21studentka60Občanská demokratická strana
Iva Patáková26zdravotní sestra59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Kyrš53technik55Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Michal Štroner33podnikatel50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Petr Slezák42podnikatel48Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Miriam Beránková-Dobošová34podnikatelka48Občanská demokratická strana
Renata Votoupalová31živnostník44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladislava Pelantová28kuchařka42Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Michal Bugner22podnikatel42Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Hemzal45podnikatel37Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Ing. Zdeněk Dufek24právník-ekonom37Česká strana sociálně demokratická
Albín Hanák51podnikatel35Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Davídek42podnikatel35Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Leona Slavíčková25asist. ředitele33Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Kříž47zámečník33Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Mgr. Josef Bugner49živnostník30Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Gabriela Linhartová47živnostník28Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Drahomíra Rajsiglová82důchodkyně0Sdružení důchodců České republiky

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jiří Hemzal41živnostník86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Vedralová56asistent hygienické služby67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslava Němcová68Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Langer57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Vedralová50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Skácelová32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Leonard Palička31Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Pospíšilová29Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivana Helánová27Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Smejkalová17Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
HLEDAT