Brno-Komín

Počet obyvatel: 7 151

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Ivana Stonová54technik689Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Jörka MBA40ředitel developerského centra674Občanská demokratická strana
Viktor Fojt31podnikatel670Občanská demokratická strana
Zuzana Plisková21studentka vysoké školy670Občanská demokratická strana
Ing. Václav Zeman58stavební technik661Občanská demokratická strana
Mgr. Iveta Farkačová38právnička659Občanská demokratická strana
Ing. Petr Kratochvíl42ředitel společnosti653Občanská demokratická strana
Jitka Svobodová65důchodkyně641Občanská demokratická strana
Kateřina Dostálová35podnikatelka630Občanská demokratická strana
Mgr. Jindřich Svoboda37středoškolský učitel627Občanská demokratická strana
Michal Mekleš38podnikatel625Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vladimír Dvořák61úředník622Česká strana sociálně demokratická
Petr Gross62podnikatel621Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Vladan Hakl28právník620Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Špaka83důchodce619Občanská demokratická strana
Ing. Petr Kulhavý42náměstek ředitele618Česká strana sociálně demokratická
Rastislav Kuzmín30podnikatel604Česká strana sociálně demokratická
Hana Bučková62konstruktérka604Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Fišer85důchodce596Občanská demokratická strana
Lubomír Malý51podnikatel594Česká strana sociálně demokratická
Miroslava Veselá64podnikatelka592Česká strana sociálně demokratická
František Rosí83plánovač579Česká strana sociálně demokratická
PhDr. Věra Malá75profesorka576Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Bohumil Buček69výzkumný pracovník566Česká strana sociálně demokratická
Karel Švehla61úředník540Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jan Oplatek39manažer382TOP 09
Ing.arch. Ivana Golešová60urbanistka368Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Eva Joklová62důchodce364Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Zdeňka Rašková44vedoucí OV a V, Přf MU361Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Michal Kurečka36sociolog359Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Eva Benešová57ekonomka359TOP 09
Ing. Jan Chaloupka35kontrolní pracovník fin.úřadu356Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Olga Chalupová51překladatelka353Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Gabriela Jozová40ekonomka351Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Igor Slavík41obchodní ředitel349Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Jana Stejskalová31mateřská dovolená345Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing.arch. František Kopřivík52architekt343Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marta Oplatková34produktová manažerka341Bez politické příslušnosti
TOP 09
Michal Vašín22student340TOP 09
Ing. Jaroslav Dubšík37manažer inf.technologií334Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing.arch. Magdalena Hledíková32projektový manažer332Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Homolka52technik324Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Tereza Golešová28projektantka320Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Karel Pleva47obchodní manager318Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Hana Lukasová66důchodce313Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Pavel Pichler26student311Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Růžena Bittnerová40provozní MŠ307Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martin Procházka26supervizor307Strana zelených
Ing. Petr Šťastný39softwarový inženýr305Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Mgr. Jana Viktorinová44středoškolská učitelka305Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Zdenek Kapusta45obchodní ředitel304Bez politické příslušnosti
TOP 09
Helena Růžičková36podnikatelka - majitel. studia302Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Volejník35technolog300Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Milada Zálešáková51ředitelka školy300Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MVDr. Margita Hrušková50veterinární lékařka299Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Tomáš Florián33obchodní zástupce297Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Martin Tatran32stavbyvedoucí296Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Patrik Lenfeld21živnostník295Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Lucie Jašková33metodik majetku295Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Rostislav Nekuda25odborný referent295Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavla Ševčíková56učitelka MŠ290Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Škvařil23student285Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jiří Kotoun30živnostník284Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bc. Vladimíra Holoubková26student282Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Alena Hasáková52masérka,lektorka281Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Kotowski31obchodní zástupce277Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Marie Šlechtová55lékařka273Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lenka Komárková39řed.vzdělávacího centra271Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Fiala35manažer270Bez politické příslušnosti
TOP 09
Marian Šoltys75důchodce266Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Miroslav Rokos51řed.odboru ministerstva262Strana zelených
PhDr. Roman Hřebíček48jednatel por.společnosti259Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Markéta Borovcová34učitelka255Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Novotná76důchodkyně255Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Hana Plšková25učitelka253Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiřina Vítková78důchodkyně247Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Řepa21student243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Adam Jégl20student243Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kobza66důchodce239Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Svoboda47invalidní důchodce233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emil Čoupek84důchodce231Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Adéla Galleová57spec.pedagog228Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Gruber63galerista227Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Caletková64správcová školy225Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Anschlag61podnikatel219Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Berková37uklízečka215Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Havel67důchodce213Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Kratochvilová60důchodce210Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Slaninová20studentka208Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Luňák65inv.důchodce208Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Burcevová65zdrav.sestra206Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivo Turek46inv.důchodce206Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Hobza66důchodce205Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Ondráčková39účetní202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Knesl49podnikatel202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Pavlíček62strážný200Komunistická strana Čech a Moravy
Ivanka Doležalová62důchodce200Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dominika Havlíková35kadeřnice198Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivan Kašpar66důchodce196Komunistická strana Čech a Moravy
Bohuslav Dobšíček70důchodce195Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milena Dočekalová70důchodce194Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Sedláček76důchodce190Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Miroslav Moráň56lékař120Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Hana Šívarová61ekonom115Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Michal Kalivoda45soukromý podnikatel114Věci veřejné
Libor Květoň35soukromý podnikatel105Věci veřejné
Petr Střecha58soukromý podnikatel103Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Luděk Lazar37živnostník98Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Bohuslav Chalupa50technik - programátor93Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ing. Jiřina Horká37žena v domácnosti90Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
PaedDr. Božena Havelková64pedagog89Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Jitka Svačinová64lékař82Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Šárka Lokajová37pedagog volného času78Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Vladimír Rouča58montér76Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Vilém Fasura74důchodce72Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Vladimír Pavlík36šéfkuchař71Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Hana Lysáková37švadlena71Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Lenka Květoňová37účetní70Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jana Kalivodová42žena v domácnosti68Věci veřejné
Lenka Baňouchová33administrativní pracovnice68Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Lenka Lazarová34žena v domácnosti67Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Simona Hrdinová34účetní66Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jarmila Květoňová61důchodce66Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Iveta Pavlíková35prodavačka66Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ratibor Urban41technik64Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Miroslav Holoubek63důchodce62Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Andrea Dudová36kuchařka61Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Kateřina Kyselková35zdravotní sestra60Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Zuzana Crhová37prodavačka59Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jaroslava Labusová59technik57Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Vladimíra Neumannová63důchodce57Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Novák52jeřábník47Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Věra Onderková58důchodce44Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Zdeňka Křepelková65důchodce42Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Alena Tutschová63důchodce40Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ivanka Plášková65důchodce37Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. arch. Libor Vlček48autorizovaný architekt877Občanská demokratická strana
Ing. Josef Dvořák63soudní znalec873Občanská demokratická strana
Ing. Pavel Jörka36ředitel Hypoteč. centra banky853Občanská demokratická strana
Bc. Petr Kratochvíl38podnikatel846Občanská demokratická strana
Ing. Václav Zeman54autorizovaný inž. ve staveb.839Občanská demokratická strana
Iveta Badalová34analyticko-chemický technik828Občanská demokratická strana
Viktor Fojt27podnikatel821Občanská demokratická strana
Eva Kachlířová32učitelka mateřské školy808Občanská demokratická strana
Jan Špaka79člen výkon.výboru Těl.jednoty806Občanská demokratická strana
Mgr. Jiří Sedláček55ředitel základní školy786Občanská demokratická strana
Barbora Žaloudíková25mikrobiolog730Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Radek Černý32podnikatel563Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Martin Tatran28stavební technik548Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Roman Hřebíček44ředitel vzdělávací a pod.spol.529Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Bitto38podnikatel514Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Petr Kulhavý39technik513Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Milada Zálešáková47ředitelka školy511Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Švehla57úředník496Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Řepa40automechanik495Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Buček21student490Česká strana sociálně demokratická
Ing. Vladimír Dvořák57úředník490Česká strana sociálně demokratická
Petr Gross58podnikatel485Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Vladan Hakl24právník482Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martin Procházka22obchodní zástupce479Strana zelených
Marcela Daňková55úřednice479Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Gertruda Šimová66důchodkyně475Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Sedláčková DiS.24studentka474Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Miroslava Joklová31mateřská dovolená473Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Vránková57poštovní doručovatelka473Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Silvie Siblíková35zootechnička470Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Anschlag57podnikatel466Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Kalík27nezaměstnaný464Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Adamcová61důchodkyně462Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Martin Valášek27obchodní zástupce455Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. arch. Ivana Golešová56urbanistka454Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Aleš Homolka48technik453Bez politické příslušnosti
Strana zelených
MUDr. Olga Haklová57lékařka449Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Bohumil Buček65výzkumný pracovník448Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Libor Malý35podnikatel447Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
MVDr. Margita Hrušková46veterinární lékařka447Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Bc. Pavel Pichler22student442Strana zelených
Božena Modlitbová47prodavačka439Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Miroslav Rokos47ředitel územ.odb.ministerstva426Strana zelených
Bc. Tereza Golešová24studentka426Strana zelených
Bc. Tereza Škubalová24studentka417Strana zelených
Alena Sedláčková55zdravotní sestra414Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alexandr Sedláček19student410Strana zelených
Ing. Petr Šťastný36softwarový inženýr408Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Petr Svoboda43invalidní důchodce398Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuše Žílová62důchodkyně388Strana zelených
Alexandra Haitová34kuchařka385Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lenka Komárková35ředitelka vzdělávacího centra384Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Petr Siblík41programátor351Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Zdena Rašková40referent na MU346Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
doc. RNDr. Dr. Jiří Petráček42vysokoškolský učitel331Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jan Ševčík27ekonom (podnikatel)328Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Josef Zeman63psycholog286Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Tomáš Grund56elektroinženýr (podnikatel)284Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Marian Šoltys71zemědělský inž.(důchodce)282Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Kotoun27polygraf279Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Roman Kotowski27automechanik278Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Adéla Galleová53učitelka269Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Havel63důchodce268Komunistická strana Čech a Moravy
František Mozga65revizní elektrotech.(důchodce)266Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Peter Rainhard Schuster26odborný asistent263Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Vykydalová68švadlena (důchodce)263Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Dočekal CSc.64důchodce262Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Hobza62správce budov252Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Bohumil Novák60projektant250Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Staněk72řidič(důchodce)246Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Kratochvilová56odborný referent245Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Luňák61invalidní důchodce244Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Pavlíček58invalidní důchodce243Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Novotná72pečovatelka(důchodce)241Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Tužička55údržbář238Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Gruber59strážný237Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Staňková65krejčová(důchodce)236Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ivanka Doležalová58důchodce233Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Sedláček73důchodce231Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Berková33uklízečka231Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Burcevová61důchodce231Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Papoušek80důchodce228Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeňka Hertlová68důchodce225Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Staněk79zahradník(důchodce)220Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Dagmar Večerková74důchodce220Komunistická strana Čech a Moravy
PaedDr. Božena Havelková60logoped166SNK Evropští demokraté
Hana Šívarová57ekonomicko-provozní pracovník163Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Rudolf Labus58podnikatel146Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ing. Bohuslav Chalupa46projektový manažer125Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Lukáš Bajer25student106Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
MUDr. Leo Havelka37lékař104Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jaroslava Labusová55provozní technik92Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Mgr. Petr Knápek Ph.D.36vědecký pracovník90Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Lenka Baňouchová29administrativní pracovník87Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Hana Lysáková33mateřská dovolená81Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Kateřina Kyselková31zdravotní sestra81Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Michaela Baďurová56úřednice80Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ivo Caletka59poštovní doručovatel73Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Tomáš Florián29obchodní zástupce72Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Jana Kulhánková55nezaměstnaná69Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Šárka Lokajová33administrativní pracovník68Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Andrea Dudová32kuchařka66Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Alena Tutschová59starobní důchodce53Bez politické příslušnosti
SNK Evropští demokraté
Ota Grün59podnikatel47Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Martin Škaroupka35podnikatel-analytik46Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ivana Grünová49v domácnosti44Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Saša Sedláček63podnikatel42Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jiří Slezák46zemědělec42Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jiří Raus56prac. vnitřní bezpeč. služby41Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Irena Škaroupková35v domácnosti40Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Martin Raus22student39Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Ivana Stránská36učitelka39Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Jaroslav Havlík53umělec39Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Bedřich Holzman37malíř37Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Miroslav Holzman34malíř32Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Michaela Langová31vedoucí provozu30Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Julie Holzmannová69důchodkyně30Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Kateřina Hofmannová39podnikatelka30Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)
Hana Maďaričová54expedientka29Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ (předseda V.Železný)

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Peter Schuster59technik874Občanská demokratická strana
Ing. Lukáš Horák25ekonom849Občanská demokratická strana
Jiří Kolman22student848Občanská demokratická strana
Jiří Kotoun23polygraf842Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Fišer77konstruktér,důchodce794Občanská demokratická strana
Jiřina Puklická71důchodkyně782Občanská demokratická strana
Miroslava Vránková28zdravotní sestra782Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Špaka75důchodce772Občanská demokratická strana
JUDr. Jaroslav Pracný81právník,důchodce760Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
MgA. Pavlína Doležalová29grafická designerka733Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Tomáš Grund52podnikatel447Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
RNDr. Jiří Petráček38VŠ učitel444Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Marian Šoltys67zemědělský inženýr415Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jan Bednařík CSc.62úředník ÚOHS396Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Ševčík23student VŠ ek-správ.384Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Sedláček58údržbář376Česká strana sociálně demokratická
Bc. Marie Hlavicová60úřednice374Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michal Lipták35správce budov368Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Klára Liptáková32daňový poradce367Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Gross54podnikatel360Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Emil Čoupek76projektant358Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Mozga61revizní technik el.358Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Libor Malý31podnikatel346Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Marcela Daňková51admin. pracovnice343Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Eva Podražská20farmac. laborantka340Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Adamcová57odb.asistentka AV334Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Pokorný63důchodce329Česká strana sociálně demokratická
Marcela Kovaříková51v domácnosti326Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Kittner66důchodce324Česká strana sociálně demokratická
Antonín Kubíček60podnikatel315Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Dalimila Richterová28podnikatelka311Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Karel Škoda75důchodce306Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lenka Sedláčková20studentka306Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jiřina Vítková70inženýr zemědělství294Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Zedník31poštmistr294Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Karel Staněk75důchodce288Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alexandra Dvořáková23studentka284Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Lada Jeřábková20studentka270Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Milan Mach35podnikatel270Unie svobody - Demokratická unie
Ladislav Havel59technik270Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Eva Rujbrová47advokát263Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ludmila Holzová54překladatelka263Unie svobody - Demokratická unie
Vladan Hakl20student251Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Adéla Galleová49učitelka247Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Peter Rainhard Schuster22student244Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Yvona Kachlíková45lékařka242Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Jan Tomek60stavební inženýr240Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Rudolf Holz61člen rady JmK236Unie svobody - Demokratická unie
Václav Luňák57invalidní důchodce236Komunistická strana Čech a Moravy
PhDr. Michaela Pivcová53psycholog234Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Jiřina Kratochvilová52odborná referentka231Komunistická strana Čech a Moravy
Ivanka Doležalová54zahradnice227Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mária Klinkovská50invalidní důchodce223Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Jaroslav Sedláček69důchodce220Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Pavlíček54invalidní důchodce218Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Burcevová57zdravotní sestra216Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Anděla Gruberová59důchodce207Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
František Kocián69důchodce205Komunistická strana Čech a Moravy
Libuše Michurová51referentka204Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Dagmar Večerková70důchodce203Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Jana Krumpolcová72důchodce202Komunistická strana Čech a Moravy
MVDr. Margita Hrušková42podnikatelka184Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jaroslava Labusová51technik179Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ludmila Abrahamová72důchodce177Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Hana Pospíšilová59podnikatelka175Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Andrea Ševecová44učitelka174Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Mgr. Vladimír Kovář52hudebník173Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Stanislava Cíhová34sekretářka172Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jitka Skorupská46kadeřnice171Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Zdeněk Šanca73důchodce171Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Vavřinec Jeřábek58technik166Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Roman Ondráček30stavební mistr165Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Jana Kulhánková51knihovnice156Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Koukal30státní zam.151Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Jaroslav Prokop55ředitel školy149Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Anna Zelinková56důchodkyně149Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Milada Machová66důchodkyně147Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ivo Procházka42podnikatel147Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ludmila Caletková56hospodářka146Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jiří Leflík59zámečník137Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Eva Koukalová27sekretářka136Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Kateřina Kyselková27zdravotní sestra135Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Miroslav Sojka31podnikatel135Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Irena Floriánová48sekretářka129Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Marie Vránková53pošt. doručovatelka129Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Lenka Grätzová37podnikatelka127Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Marek Grim32obch. zástupce119Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Jiří Jelínek50stavební inženýr115Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Alena Tutschová55sekretářka113Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Naděžda Bodová56ředitelka MŠ111Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Andrea Dudová28kuchařka109Bez politické příslušnosti
Sdružení nezávislých
Ing. Alena Holoubková46daňový poradce98Občanská demokratická aliance
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Ing. Aleš Kunc54živnostník97Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Hana Baňouchová55úředník93Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Zdeňka Gratiasová60vedoucí kuchyně86Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Michaela Baďurová52referentka85Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Zdeněk Syrový46řidič82Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
František Frank64důchodce80Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jan Herman59bezpeč. technik73Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Hana Kachlíková47vedoucí skladu71Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Monika Špringerová35zdravotní sestra71Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jiří Špička59důchodce70Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Eliška Benešová53účetní68Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Eva Kozubíková61důchodkyně64Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Libuša Syrová40provozní63Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ivana Buchníčková57důchodkyně61Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Josef Švejda53elektromechanik58Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jaroslav Gratias66důchodce54Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jiří Kulhánek54soustružník48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Richard Baďura28kuchař48Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Milan Novotný64fotograf48Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Roman Chvátal28obchodní zástupce35Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Ida Bartošková53invalidní důchodkyně34Strana za životní jistoty
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Jiří Bartošek55invalidní důchodce31Strana za životní jistoty
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Karla Cimbalníková76důchodce29Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Gertruda Šimová62důchodkyně26Strana za životní jistoty
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Vladimír Cimbalník88důchodce26Bez politické příslušnosti
Moravská demokratická strana
Věra Kopečná52admin.prac.24Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Václav Sotolář70důchodce11Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
JUDr. Eva Rujbrová43právník1 118Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing.arch. Eugen Točík40architekt1 086Česká strana národně sociální
Občanská demokratická strana
Eva Joklová50podnikatelka1 073Občanská demokratická strana
Mgr. Petr Hanák54pedagog1 068Občanská demokratická strana
Ing.arch. František Kopřivík40autorizovaný architekt1 054Občanská demokratická strana
Vladislav Trampota66manažer výtvarného umění945Občanská demokratická strana
JUDr. Jaroslav Pracný77právník důchodce918Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Peter Schuster55technik905Občanská demokratická strana
Ing. Jaroslav Fišer73konstruktér důchodce878Občanská demokratická strana
Viktor Martinů80důchodce847Občanská demokratická strana
Michal Slatina18student polygrafické školy822Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alena Sedláčková47zdrav.sestra532Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zdeněk Šanca69důchodce526Hnutí samospr.Moravy a Slezska-Mor.nár.sjednocení
Ing. Zdeňka Rašková32ekonomka513Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Jan Šmerda52prac. muzea511Česká strana sociálně demokratická
Stanislav Staněk64zemědělec502Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Zedník27poštmistr472Bez politické příslušnosti
Hnutí samospr.Moravy a Slezska-Mor.nár.sjednocení
Ing. Ludvík Olšanský60techn. úředník471Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Vlastimil Vašek51technik469Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Mozga57podnikatel465Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Sedláček54dělník457Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Anna Němečková56učitelka454Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Pokorný59důchodce451Česká strana sociálně demokratická
Ing. Antonín Fiala55elektroing.,450Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Alois Vykydal62slévár.technik438Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Kittner62důchodce436Česká strana sociálně demokratická
Ing. Tomáš Grund48podnikatel431Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Kubíček56podnikatel427Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Doležal, CSc.75výzkum.pracovník422Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marek Zeman29podnikatel416Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Novotná64zdravotnice414Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Dvořák21student400Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Komínek47zámečník398Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Josef Pospíšil64technik380Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karel Staněk71důchodce376Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Olga Haklová49lékařka362Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Jaroslav Černý72důchodce361Česká strana sociálně demokratická
Milan Mach31soukr.podnikatel352Unie svobody
Ing. Marie Dvořáková49dealer343Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Stanislav Hrůša76projektant310Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miroslav Kachlík32soukr.podnikatel304Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jiřina Kratochvílová48odb.ref.303Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Máša49Soukr.podnikatel301Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Jaroslav Sedláček65důchodce290Komunistická strana Čech a Moravy
Břetislav Doležel46podnikatel286Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Luňák53inv.důch.277Komunistická strana Čech a Moravy
Pavla Šmídová55dělnice271Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Pavlíček50inv.důch.266Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Bareš63důchodce263Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Cafourek52inv.důch.259Komunistická strana Čech a Moravy
Marie Klinkovská46dělnice257Komunistická strana Čech a Moravy
Lenka Staňková25soukr.podnikatel247Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ivo Caletka51pošt.doručovatel245Bez politické příslušnosti
Unie svobody
MUDr. Jana Krumpolcová68důchodce244Komunistická strana Čech a Moravy
Vlastimil Netrefa69důchodce243Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Skorupská43soukr.podnikatel242Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ludmila Abrahámová68důchodce241Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Vladimir Kuchta65důchodce238Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Mikuláš Valach66důchodce237Komunistická strana Čech a Moravy
František Kocián65důchodce231Komunistická strana Čech a Moravy
Vavřinec Jeřábek54soukr.podnikatel231Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Vratislav Večerka70důchodce226Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Čermák25elektromechanik200Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Anna Zelinková53důchodkyně199Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jindřiška Synková46soukr.podnikatel183Bez politické příslušnosti
Unie svobody
MUDr. Jitka Svačinová52lékařka179Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Věra Suškevičová69důchodkyně175Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Miroslav Bolf29soukr.podnikatel175Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Jaroslava Kopecká22prodavačka174Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Mgr. Iveta Juráková, Dr.30právník151Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Milada Machová62důchodkyně142Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Alena Holoubková42podnikatelka141Občanská demokratická aliance
Hana Baňouchová51ekonom130Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ing. Jaroslav Prokop51podnikatel-ekonom122Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Pavel Hobza54technik112Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Eva Kozubíková57důchodkyně104Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Jiří Kolář51řidič94Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Augustin Kozák41hasič79Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Vladimír Šandera46hlavní metodik73Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Emilie Ševčíková54zdravotní sestra71Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Alena Benešová45podnikatelka65Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Ing. René Hobza24technik58Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Ing. Ladislav Drinocký55invalidní důchodce56Občanská demokratická aliance
Denisa Drinocká22studující55Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance
Lucie Bartová28sekretářka53Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Jiří Leflík55dělník46Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Lenka Baňouchová21prodavačka43Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Jarmila Šmídková52úřednice43Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Milan Macháček45dělník43Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Markéta Vidlářová22servírka42Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Gabriela Reimová22úřednice40Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Kamila Žitná22podnikatelka40Bez politické příslušnosti
Nezávislí
Radek Holley30strážný38Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jiří Cupal31dělník36Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Ivan Plechl43podnikatel35Bez politické příslušnosti
Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Pavla Drinocká49překladatelka35Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická aliance

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Eva Joklová1 340Občanská demokratická strana
Vladimír Škára,Ing.,CSc.1 280Občanská demokratická strana
Zdeněk Šotek,MUDr.1 263Občanská demokratická strana
Radko Jaroš,Ing.1 185Občanská demokratická strana
Pavel Minařík1 178Občanská demokratická strana
Vladislav Trampota1 087Občanská demokratická strana
Emilie Freyová1 002Občanská demokratická strana
Stanislav Staněk906Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Fišer,Ing.886Občanská demokratická strana
Ludmila Karasová,RNDr.873Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Mozga828Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Němečková806Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlastimil Vašek768Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Tomáš Grund,Ing.751Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Bednařík,Ing.,CSc.728Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Pospíšil,Ing.694Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Zeman,PhDr.686Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marian Šoltys,Ing.676Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Karas648Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marek Mozga609Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Vykydal607Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jarmila Líčeníková,Mgr.606Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Alena Holoubková,Ing.584Občanská demokratická aliance
Jan Šmerda,PhDr.569Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Kachlík564Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Eva Kozubíková550Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Vladimír Dvořák,Ing.541Česká strana sociálně demokratická
Jiří Malanta,JUDr,Ing.540Česká strana sociálně demokratická
Alena Sedláčková533Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Kolařík503Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Radek Svoboda,Ing.484Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Miloš Rádl482Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Zedník480Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Ladislav Drinocký,Ing.472Občanská demokratická aliance
Magdalena Málková471Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Jiřina Kratochvílová452Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Sedláček,Ing.449Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Skácel444Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Andrea Ševecová442Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Otakar Hudec439Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Břetislav Doležel439Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Bareš431Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Bednář429Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Libor Baňouch428Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Jiří Sedláček423Česká strana sociálně demokratická
Jana Krumpolcová,MUDr.418Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Pavlíček417Komunistická strana Čech a Moravy
Hynek Zavřel,Mgr.413Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Josef Skřivánek,Ing.411Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Václav Luňák407Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Gross395Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vlastimil Netrefa391Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Trepeš382Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Vratislav Večerka,Ing.381Komunistická strana Čech a Moravy
Jaromír Kopeček,Ing.374Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Bedáň368Bez politické příslušnosti
Hnutí samosprávné Moravy a Slezska
Zdeněk Procházka359Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Černý,Ing.357Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Abrahámová351Komunistická strana Čech a Moravy
Karla Vodová344Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Straka316Komunistická strana Čech a Moravy
Antonín Kopřiva309Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Pokorný302Česká strana sociálně demokratická
Augustin Kozák297Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Marcel Sikora245Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Emilie Němcová,Ing.0Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Starý,Ing.0Občanská demokratická strana
HLEDAT