Brno-Černovice

Počet obyvatel: 7 242

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Radomír Křemeček31referent bytového odboru812Česká strana sociálně demokratická
RNDr. Karel Lepka Ph.D.60vysokoškolský učitel793Česká strana sociálně demokratická
Dana Gennertová40cukrářka782Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Miroslav Šárka46podnikatel782Česká strana sociálně demokratická
Andrea Vítová25žena v domácnosti778Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ivo Severin43instalatér778Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Dorňák30číšník775Česká strana sociálně demokratická
Marie Suchá65důchodkyně767Česká strana sociálně demokratická
Aleš Žák32podnikatel764Česká strana sociálně demokratická
Karel Fajčík26automechanik754Česká strana sociálně demokratická
Karel Ježek56strážný746Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Luňák42technik744Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Hájková67důchodkyně741Česká strana sociálně demokratická
Eduard Cigánek54dělník707Česká strana sociálně demokratická
Ing. et Ing. Radek Hnízdil47auditor541Občanská demokratická strana
Martina Zapletalová44účetní535Občanská demokratická strana
Bc. Aleš Vrána34podnikatel532Občanská demokratická strana
Jiří Žižka38finanční ředitel530Občanská demokratická strana
Ing. Vlastimil Novotný45podnikatel526Občanská demokratická strana
Jolana Nováková21studentka521Občanská demokratická strana
Vladan Valouch41podnikatel519Občanská demokratická strana
Ing. Oto Lojek34konstruktér518Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Pohl32počítačový specialista516Občanská demokratická strana
Michael Crhák20student515Občanská demokratická strana
Mgr. Zdeňka Konečná77důchodkyně510Občanská demokratická strana
Alfred Sterz50technik504Občanská demokratická strana
Jaroslav Horák41podnikatel498Občanská demokratická strana
Mgr. Milan Gavelčík35pojišťovací specialista481Občanská demokratická strana
Michael Zeman35likvidátor pojistných událostí474Občanská demokratická strana
Jaroslav Novák45podnikatel453Občanská demokratická strana
Mgr. Martin Harnach37právník324Bez politické příslušnosti
TOP 09
MDDr. Tomáš Slavíček25zubní lékař323TOP 09
Michal Petráček33majitel kadeřnictví317Bez politické příslušnosti
TOP 09
MVDr. Marie Slavíčková59veterinární lékařka314Bez politické příslušnosti
TOP 09
Vlastimil Laška66strojvedoucí ČD ve výslužbě308Věci veřejné
Ing. Božena Hrubá54inspektorka308Bez politické příslušnosti
TOP 09
RNDr. Jitka Chmelíková56pedagog ve zdravotnictví304Bez politické příslušnosti
TOP 09
MUDr. Ivana Marešová55zubní lékařka303Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Vladislav Šuba33obchodní zástupce303Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Marcela Šubová32IT konzultantka301Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Marek Šilhánek32obchodní ředitel298Bez politické příslušnosti
TOP 09
Kamil Štěpánek25armádní technik297TOP 09
Ing. Jana Františková53účetní297Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Marcela Hemzová58ekonomka295Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ing. Josef Menšík71důchodce287Bez politické příslušnosti
TOP 09
Mgr. Alena Girtová39učitelka I.stupně ZŠ283Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Petr Opavský52ředitel pobočky leasing. spol.269Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bc. Zuzana Pilátová40učitelka angličtiny na ZŠ268Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Štefan Babiak39strojník268Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Svatava Bednářová44obchodní zástupce268Bez politické příslušnosti
TOP 09
Ivana Procházková56vedoucí stravování v MŠ268Bez politické příslušnosti
TOP 09
Miroslav Prokop49podnikatel267Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Jan Urválek43státní zaměstnanec264Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Josef Bryksa49podnikatel261Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jan Kokeš30softwarový analytik258Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jakub Tulek26správce počítačových sítí258Bez politické příslušnosti
TOP 09
Tomáš Řezníček20student vysoké školy255Bez politické příslušnosti
TOP 09
Romana Vágnerová40učitelka v mateřské škole254Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Kateřina Mlčochová30logistic manager249Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Radek Macháček37obchodní zástupce248Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jan Fiala53výrobce nábytku245Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Veronika Doubková21studentka VŠ245Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lubomír Vančura36instalatér245Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Lenka Strnadová46prodavačka238Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Augustin Juren58technický pracovník238Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Jiří Trnavský57referent státní správy238Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Ing. Pavel Kováčik28technolog228Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Forstová73sociální pracovnice223Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ladislav Bartoš49obchodní manager218Věci veřejné
Mgr. Iva Provalilová33výzkumný pracovník216Strana zelených
Jana Tebichová25studující216Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Korkeš43tesařský mistr215Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Miloslav Obhlídal53stavební technik215Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivo Mazel59soudní znalec213Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Eliška Tebichová58analytik211Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenka Viklická52odborná referentka208Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Julius Sláma57strojní zámečník206Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Viktor Firlinger58nezaměstnaný205Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenka Nováková64důchodce204Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Műller55strážný203Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Radislav Šmeral80důchodce202Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Šťasta62vedoucí expedice202Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Pavlíková57strážná202Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Marčišák86důchodce201Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Korpasová73důchodce200Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Brzobohatý59důchodce199Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Jaromír Kocanda82důchodce197Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Kostelníková82důchodce192Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Vladimír Benada52elektroinženýr189Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Marián König35programátor188Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Doc. Mgr. Petr Hala Ph.D.45vysokoškolský učitel185Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
JUDr. Lubomír Zálešák56právník183Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Martina Dobrovolná24student183Strana zelených
Renata Šilhánková46podnikatel182NEZÁVISLÍ
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Zdeňka Bekrová50učitelka základní školy181Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Jiří Hasoň29podnikatel180Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Martin Orlíček25asistent auditora170NEZÁVISLÍ
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jitka Šťastová56expedice169Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jiří Brauner43státní zaměstnanec168Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Valenta54básník167Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Jarmila Orlíčková50speciální pedagog167Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Jančálek64sociální pracovník166Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. František Dohnálek52podnikatel166Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Helena Piskovská66manažerka evropských fondů165Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Josef Hampl72důchodce164Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michal Reich27specialista logistiky164Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Vojtěch Holub57elektrikář162Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Vašek68podnikatel156Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Klečková38ekonomka153Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Ing. Vladimír Rezek39technik153Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
František Čáp47skladník151Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Jiří Palupa45manažer komunikace149Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
PhDr. Blanka Chabičovská58učitelka146Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Piskovský57podnikatel144Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Mgr. Eva Palupová42manažerka142Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Alena Stodůlková60vedoucí soudní kanceláře140Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Veronika Nováčková29manažerka prodeje137Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Alena Piskovská55účetní poradce137Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Blanka Jakubcová34živnostník136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Robert Hanuš37servisní technik132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Eva Reichová28na mateřské dovolené131Bez politické příslušnosti
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ"
Jiří Dostál61podnikatel130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Brychta72důchodce126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kamila Pechová DiS.30na mateřské dovolené121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Vysočan36živnostník120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Drahomíra Miklová79důchodkyně119Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Robert Haman30obchodní ředitel850Občanská demokratická strana
Svatava Novotná45zaměstnanec819Občanská demokratická strana
Ing. Miroslav Jursa48podnikatel811Občanská demokratická strana
Gustav Harnach56podnikatel808Občanská demokratická strana
Mgr. David Hanák35obchodní manažer802Občanská demokratická strana
Petr Šťasta26provozní technik800Občanská demokratická strana
Ing. Vratislav Zapletal47účetní poradce791Občanská demokratická strana
František Pokorný34živnostník786Občanská demokratická strana
Jaroslav Novák41podnikatel781Občanská demokratická strana
Ing. Zdeňka Křupalová61důchodce777Občanská demokratická strana
Ing. Vlastimil Novotný41podnikatel772Občanská demokratická strana
Libor Dosedla43podnikatel763Občanská demokratická strana
Bc. Aleš Vrána30podnikatel759Občanská demokratická strana
Jiří Žižka34podnikatel725Občanská demokratická strana
RNDr. Karel Lepka Ph.D.56středoškolský učitel701Česká strana sociálně demokratická
Renata Šilhánková42OSVČ698Česká strana sociálně demokratická
Antonín Kloc39OSVČ686Česká strana sociálně demokratická
Monika Styxová39OSVČ678Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Hrbáček32dělník678Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Pavel Blažík24právník667Česká strana sociálně demokratická
Vladislava Čížková26administrativní pracovnice666Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Miroslav Šárka42OSVČ664Česká strana sociálně demokratická
Marie Koutná46důchodce659Česká strana sociálně demokratická
Jindřich Dorňák26číšník654Česká strana sociálně demokratická
Marie Suchá61důchodce644Česká strana sociálně demokratická
Robin Ambrož25dispečer635Česká strana sociálně demokratická
Roman Gebauer45vedoucí lakovny616Česká strana sociálně demokratická
Roman Šedý36malíř588Česká strana sociálně demokratická
Petr Foerster42dělník562Česká strana sociálně demokratická
MVDr. Marie Slavíčková55veterinární lékařka441Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Prokop45technik435Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Josef Chmelík CSc.53vědecký pracovník410Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Marián König31programátor402Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Petr Kopečný60technik399Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Menšík67důchodce387Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jitka Šťastová52expedice - pokladní387Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Petráček53podnikatel386Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jiří Konečný38jednatel384Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jana Františková49účetní383Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alan Pitek30student382Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josefa Chytilová65zdravotní sestra382Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Valenta50básník381Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Josef Vašek64podnikatel375Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Ondrová59důchodce368Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Marie Hamplová58učitelka367Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Holub53elektrikář330Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Ivo Mazel55soudní znalec318Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Zvoníková43zdravotní sestra315Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Jiří Trnavský53referent310Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Zdenek Nahodil59živnostník307Strana zelených
Jarmila Forstová69obl.prac.Svazu těl.postižených304Komunistická strana Čech a Moravy
Eliška Tebichová54úřednice292Komunistická strana Čech a Moravy
Andrea Jurujová34učitelka289Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Hana Fialová Hladíková45vychovatelka288Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Oldřich Bradáček55OSVČ283Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Roman Toth33řidič272Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. František Pokorný63důchodce271Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Korkeš39dělník266Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Veronika Dofková22referentka266Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Zdenka Nováková60důchodce264Komunistická strana Čech a Moravy
Olga Korpasová69důchodce263Komunistická strana Čech a Moravy
Jitka Marková42dělnice262Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jakub Staněk21student257Bez politické příslušnosti
Strana zelených
MUDr. Radislav Šmeral76důchodce256Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Navrátil64důchodce256Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Radek Macháček33OSVČ254Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Květoslava Machová81důchodce253Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Dušek83důchodce251Komunistická strana Čech a Moravy
František Nitsch81důchodce250Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kotouč62důchodce249Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Milada Krbková73důchodce248Komunistická strana Čech a Moravy
Jan Marčišák82důchodce248Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Kalvoda73důchodce247Komunistická strana Čech a Moravy
Monika Boháčková34živnostník247Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jan Tenich63důchodce247Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Karel Procházka78důchodce244Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Štuk52skladník242Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Jarmila Jindrová82důchodce242Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hlavůněk82důchodce239Komunistická strana Čech a Moravy
Jiřina Fazorová78důchodce237Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Forst84důchodce234Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Kostelníková78důchodce225Komunistická strana Čech a Moravy
Alena Matiovská52referentka cestovní kanceláře219Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ing. Miloš Marša83důchodce191Bez politické příslušnosti
Strana zelených

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Radmila Preslová31vychovatelka619Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Monika Styxová35OSVČ587Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
RNDr. Karel Lepka52středoškolský učitel586Česká strana sociálně demokratická
Radek Roszicska32soukromý podnikatel584Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Lidinec55důchodce581Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Bednářová34logistka575Česká strana sociálně demokratická
Ing. Pavel Vyzina44soukromý podnikatel570Česká strana sociálně demokratická
Marie Ďurišová41zdravotní sestra563Česká strana sociálně demokratická
Eduard Cigánek46kontrolor skládky559Česká strana sociálně demokratická
Antonín Kloc35malíř, natěrač551Česká strana sociálně demokratická
RNDr. Zdeněk Papež71důchodce534Česká strana sociálně demokratická
Marie Koutná42referent527Česká strana sociálně demokratická
Mgr. Petra Nejezchlebová25učitelka518Česká strana sociálně demokratická
Ing. Miloš Havránek37technik511Občanská demokratická strana
Robin Ambrož21nezaměstnaný507Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Horák33podnikatel506Občanská demokratická strana
Svatava Novotná41podnikatelka492Občanská demokratická strana
Jaroslav Novák37podnikatel487Občanská demokratická strana
Ing. Vratislav Zapletal43účetní poradce487Občanská demokratická strana
Ing. Zdeňka Křupalová57učitelka487Občanská demokratická strana
Jiří Žižka30obchod. zástupce481Občanská demokratická strana
Mgr. Veronika Grossová24pedagog480Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Pavel Pohl24pedagog479Občanská demokratická strana
Libor Dosedla39podnikatel463Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Ludvík Florián75důchodce455Občanská demokratická strana
Marta Kadlecová46ekonomka454Občanská demokratická strana
Vítězslav Chrápavý33technik450Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Alena Kovářová57důchodkyně431Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jana Polívková59důchodkyně416Občanská demokratická strana
Ing. Oldřich Kovář68důchodce379Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Petr Kopečný56technik362Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Petráček49instalatér350Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Prokop41technik343Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Julius Sláma49soustružník337Komunistická strana Čech a Moravy
MVDr. Marie Slavíčková51veterinární lékařka334Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Ivo Mazel51soudní znalec333Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Špíšek50stavbyvedoucí332Komunistická strana Čech a Moravy
Ivana Nováková37učitelka v MŠ331Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Lucie Jurenová26učitelka v ZŠ330Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Pokorný59podnikatel329Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Menšík63ekonom328Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
RNDr. Josef Chmelík CSc.49vědecký pracovník320Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Pokorný50technik319Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Josef Bryksa41podnikatel318Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Bábuněk50technik314Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Hana Daňková34architektka305Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Ondrová55kuchařka302Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jaroslav Šubrt52podnikatel298Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Zlámalová23studentka VŠ297Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
MUDr. Radislav Šmeral72důchodce297Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenka Nováková56důchodkyně295Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Nitschová74důchodkyně291Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Procházka74důchodce291Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hlavůněk78důchodce288Komunistická strana Čech a Moravy
Vavřín Přibyl73důchodce287Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Šťasta54jednatel společnosti286Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ladislav Šoukal79důchodce282Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Dušek79důchodce282Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Kohout73důchodce280Komunistická strana Čech a Moravy
František Pokorný30podnikatel279Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Petráček25kadeřník278Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Jana Františková45v domácnosti276Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. arch. Leona Čápová39projektant274Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Květoslava Machová77důchodkyně269Komunistická strana Čech a Moravy
František Nitsch77důchodce264Komunistická strana Čech a Moravy
Václav Devera69důchodce256Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Orlíček45živnostník255Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Lenka Strnadová38v domácnosti254Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josefa Chytilová61zdravotní sestra247Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Jana Chmelová40lékařka244Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Josef Vašek60podnikatel240Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Ing. Oldřich Rejnuš76důchodce240Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Königová Dis.25zdravotní sestra239Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Konečný34vedoucí projekce238Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Marie Hamplová54odborná učitelka237Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. František Dohnálek44podnikatel226Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Holub49elektromontér223Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Michal Renát35stavební inženýr223Unie svobody - Demokratická unie
Kateřina Šťastová29ekonom-operátor219Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Koukal BA57odborný asistent216Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jiří Chmela47programátor215Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
PhDr. Blanka Chabičovská50učitelka212Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Šťastová18studentka210Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Petr Jančálek56sociální pracovník196Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Jiří Brauner35státní zaměstnanec195Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Šustrová24pánská krejčí187Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Valenta46technický kontrolor183Unie svobody - Demokratická unie
Petr Foerster38zástupce ředitele181Unie svobody - Demokratická unie
Alan Pitek26mistr178Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Aleš Chramosta47ekonom169Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Bohuslav Štourač49obchodní zástupce165Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Mgr. Marie Miškelová49sportovní manažerka160Unie svobody - Demokratická unie
Vlastimil Kohoutek33obchodní zástupce158Unie svobody - Demokratická unie
Zdeňka Turková55invalidní důchodkyně155Unie svobody - Demokratická unie
Ivan Syka31vedoucí skladu155Unie svobody - Demokratická unie
Kristýna Šebková24studentka152Unie svobody - Demokratická unie
Irena Kampasová48účetní150Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Helena Vinterová57důchodkyně143Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Růžena Haberlová53prodavačka141Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Vladan Slaměník28technik140Unie svobody - Demokratická unie
Milan Sobotka68důchodce140Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Jiří Hrbek51elektroinženýr139Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ivana Koscáková48manikérka138Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Miroslav Jursa44stavební technik136Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Marek Rangotis31správce konkurz.pod.135Unie svobody - Demokratická unie
Oldřich Quitta55stavební technik130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Mandíková53invalidní důchodkyně124Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Alena Konečná41manažerka123Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Radek Hnízdil40ředitel společnosti122Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Jiří Nepejchal46ředitel122Cesta změny
Nezávislí kandidáti
Radek Doležal36vedoucí zásobování117Bez politické příslušnosti
Unie svobody - Demokratická unie
Ing. Blanka Mištinová44ved.od.živ.prostředí117Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Libor Zajíček27podnikatel103Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ing. Jan Koukal CSc.60učitel VUT102Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Ing. Dušan Brablec26stavbyvedoucí97Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Karel Voda59patentový zástupce92Bez politické příslušnosti
Volba pro město
František Štoček55technik88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Štolc31podnikatel87Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Pavel Bohunovský54živnostník86Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jana Audyová39prodavačka84Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Gabriela Keilová26prodavačka79Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Michal Hovjacký22programátor78Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Andrea Dofková25asistentka ředitele76Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Eva Šárková57důchodkyně76Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Martina Koscáková20živnostník74Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Marcela Klinerová20studentka73Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Marcela Marešová25kadeřnice71Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Hana Fialová Hladíková41vychovatelka na ZŠ71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Kostiha21řemeslník71Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ludmila Brůžová59tech.-adm.pracovnice69Bez politické příslušnosti
Volba pro město
Marie Šťastová25zdravotní sestra69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emilie Bertelová73důchodkyně68Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Veronika Dofková18studentka68Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Ladislav Urban37podnikatel67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Nahodil55živnostník67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Jursa19student66Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Jindřiška Krulová58recepční66Bez politické příslušnosti
Nestraníci pro Moravu
Dana Bublíková34účetní64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Rapant43řidič-prodavač58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Marková38prodavačka56Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivo Koukal43podnikatel51Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Evžen Řepa68nástrojař49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Tebich59technik47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Nepejchalová19studentka46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Švorc60technik46Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zuzana Pilátová32na mateřské dovolené45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimila Fárliková87důchodkyně42Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Romana Volšinská67ekonomka28Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Blažena Roučková72technik22Strana za životní jistoty
Magdaléna Turková19v domácnosti17Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Renata Štarhová37dělnice17Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
RNDr. Marie Blahůšková71odb.asistentka VUT17Strana za životní jistoty
Anna Horáková64úřednice17Strana za životní jistoty
Jarmila Knechtová56kopírovačka16Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Jan Samek72projektant16Strana za životní jistoty
Oldřich Müller76vedoucí textilu15Strana za životní jistoty
Ludmila Samková71kuchařka14Strana za životní jistoty
Marie Čábelková70investiční pracov.14Strana za životní jistoty
Jana Janoušková61výstupní kontrolor14Strana za životní jistoty
Marie Albrechtová72kuchařka13Strana za životní jistoty
Ludvík Skoupý72pracovník DP13Bez politické příslušnosti
Strana za životní jistoty
Květoslava Buťová73úřednice12Strana za životní jistoty
Anežka Pospíchalová71kuchařka12Strana za životní jistoty
Marie Žáková73úřednice11Strana za životní jistoty
Jan Mikula59jemný mech.-hodinář0Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
RNDr. Karel Lepka48středoškolský učitel675Česká strana sociálně demokratická
Aleš Jakubec34vedoucí provozu668Česká strana sociálně demokratická
Bohumil Lidinec51voják z povolání634Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Skupa39elektromechanik632Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Andrysík58stavební technik631Česká strana sociálně demokratická
Kateřina Bednářová30vedoucí skladu a logistiky620Česká strana sociálně demokratická
Jana Pavlíková43zdravotní sestra592Česká strana sociálně demokratická
Pavel Víteček59starobní důchodce578Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Nevím66starobní důchodce572Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Hrnčíř63invalidní důchodce520Česká strana sociálně demokratická
Václav Dostál27programátor517Česká strana sociálně demokratická
Ing. Zdeněk Polívka, CSc.56podnikatel488Občanská demokratická strana
Gustav Harnach48podnikatel476Občanská demokratická strana
Doc.Ing. Vlastimil Pech, CSc.73vědecký pracovník472Občanská demokratická strana
Ing. Zdeňka Křupalová53učitelka433Občanská demokratická strana
Miriam Křupalová26studentka425Občanská demokratická strana
Ing. Ludvík Florián71ekonom-důchodce422Občanská demokratická strana
Marta Kadlecová42ekonom417Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Jana Bielená30bankovní referentka404Občanská demokratická strana
Zdeňka Ostřižková73důchodkyně399Občanská demokratická strana
Ing.arch. Michal Říčný41autorizovaný architekt385Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jarmila Forstová61důchodkyně378Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Kopečný52technik376Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Marika Chrápavá25podnikatelka369Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Pokorný46dělník366Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Dagmar Řiháčková27učitelka362Občanská demokratická strana
Miroslav Prokop37technik357Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Bábuněk46podnikatel350Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Müller43dělník347Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Radislav Šmeral68lékař-důchodce343Komunistická strana Čech a Moravy
MVDr. Marie Slavíčková47veterinární lékař334Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Irena Kampasová44ekonom333Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Jaromír Kocanda70důchodce328Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Ivo Slavík31technik320Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Petráček45instalatér318Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helmut Mužík61důchodce318Komunistická strana Čech a Moravy
Vavřín Přibyl69důchodce317Komunistická strana Čech a Moravy
Jan König49technik312Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Novák33podnikatel308Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Václav Devera65důchodce308Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hlavůněk74důchodce302Komunistická strana Čech a Moravy
Ludmila Pánková46chirurgická instrumentářka300Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Božena Dvořáková71důchodkyně299Komunistická strana Čech a Moravy
Radomír Kučírka73důchodce293Komunistická strana Čech a Moravy
JUDr. Luděk Crhák39advokát287Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. Jana Mertlová57technik-ekolog277Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr.Ing. Oldřich Rejnuš72důchodce277Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Koza73důchodce276Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Mario Králik44soukromý podnikatel269Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Procházková68důchodkyně269Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vlastimil Novotný33podnikatel262Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Radek Hnízdil36ekonom252Unie svobody
Ing. Jiří Květoň61stavitel249Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Šťastová25asistent operátor240Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Valenta42technik240Unie svobody
PhDr. Blanka Chabičovská46učitelka239Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
MUDr. Marcel Horký27lékař235Unie svobody
Mgr. Marie Hamplová50učitelka223Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ing. František Dohnálek40podnikatel223Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vojtěch Holub45elektromontér213Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Aleš Chramosta43ekonom201Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Josef Vašek56podnikatel201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Eva Zvoníková35zdravotní sestra198Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Magdalena Pařízková41obchodní zástupce197Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Čáp36zás. ved. provozu197Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Žižková20pánská krejčová185Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vlastimil Kohoutek29obchodní zástupce178Unie svobody
Ing. Petr Piskovský45soukromý podnikatel170Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Helena Bernatíková44odborná referentka166Unie svobody
Petr Foerster34zástupce ředitele165Unie svobody
Zdeněk Střihavka42podnikatel155Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Ing. Josef Vinkler41stavební inženýr151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Papež83učitel v.v.151Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Štanglová35fotografka144Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Martin Dostál28podnikatel141Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Aleš Vašíček36obchodní manažer139Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Kateřina Reichová20studentka Právnické fak. MU136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Zdenka Konečná65důchodkyně135Unie svobody
Ing. Ludmila Škaroupková46projektantka135Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Marek Rangotis27podnikatel134Bez politické příslušnosti
Unie svobody
Miloslava Petráčková46živnostník133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Folwaroczný39živnostník128Živnostenská strana
Alena Stodůlková48soudní úřednice121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdenek Nahodil51živnostník120Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Kuchťáková44obchodní zástupce117Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohuslav Štourač45skladník103Unie svobody
Vladimíra Buchálková29vedoucí prodejny103Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Mojmír Burda72důchodce102Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Krčmář62důchodce98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blažena Roučková68důchodkyně94Důchodci za životní jistoty
Ing. Vratislav Zapletal39živnostník89Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Miloš Richter69důchodce77Důchodci za životní jistoty
RNDr. Marie Blahůšková67důchodkyně61Důchodci za životní jistoty
Josef Škarka77důchodce54Důchodci za životní jistoty
Doc.Ing. Zdeněk Kittner, CSc.73důchodce54Důchodci za životní jistoty
Jiřina Rafajová72důchodkyně53Důchodci za životní jistoty
Antonín Petula65důchodce49Důchodci za životní jistoty
Olga Basistová70důchodkyně43Důchodci za životní jistoty
Irena Hanáková65důchodkyně41Důchodci za životní jistoty
Oldřich Müller72důchodce40Důchodci za životní jistoty
Emilie Tetůrová70důchodkyně38Důchodci za životní jistoty
Blanka Okrutská71důchodkyně38Důchodci za životní jistoty
Jan Poláček75důchodce35Důchodci za životní jistoty
Ing. Richard Chmela75důchodce34Důchodci za životní jistoty

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ivo Slavík,Ing.1 044Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Štefan Ducar941Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Bohumil Chytil939Českomoravská strana středu
František Vaněk870Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Jaroslav Skupa863Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Ladislav Andrysík845Českomoravská strana středu
Emil Neveselý839Českomoravská strana středu
Antonín Pavlík818Českomoravská strana středu
Vilém Valášek789Českomoravská strana středu
Jiří Rolínek751Bez politické příslušnosti
Českomoravská strana středu
Michal Frankl661Občanská demokratická strana
Vladimír Focko,JUDr.640Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeněk Polívka,Ing.CSc.627Občanská demokratická strana
Miroslav Jursa,Ing.625Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ludvík Florián,Ing.587Občanská demokratická strana
Jaroslav Korpas,Ing.586Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Čejková579Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Magdaléna Štěpánková,Ing.578Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jarmila Forstová576Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Müller551Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Šmeral,MUDr.548Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Doležalová547Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ludvík Kadlec541Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Šebestová538Občanská demokratická strana
Zdena Nováková531Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kotouč524Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Julius Sláma518Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Quitta501Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Kocanda478Komunistická strana Čech a Moravy
Robert Bielený,Ing.469Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Novotný468Komunistická strana Čech a Moravy
Oldřich Koza456Komunistická strana Čech a Moravy
František Ostrý451Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Hlavůněk440Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Beránek,Ing.439Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Nepejchal,Ing.407Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Jehlička,Ing.380Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan König379Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Šťasta370Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Hampl,Ing.343Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Kadlecová326Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Zvoníková315Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Havránek,Ing.314Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Květoň,Ing.304Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jan Mikula303Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Trnavský,Ing.303Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Petrík,Ing.299Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Šťasta297Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Hybášek,Ing.295Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Leona Čápová,Ing.arch.295Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Brabcová288Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Šťasta287Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Jahoda286Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Nahodil285Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Kašpar277Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Cenek272Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Adamík270Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Aziza Jamborová,RNDr.269Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Ondrová267Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lea Květoňová,Mgr.267Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Blanka Chabičovská,PhDr.265Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Dohnal,Ing.257Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Vašek,Ing.252Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Havlíček247Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vojtěch Holub246Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Fuxa245Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Lepka,RNDr.245Česká strana sociálně demokratická
Alena Sobotková239Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Jakubec235Česká strana sociálně demokratická
Miroslav Klatovský234Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Jana Kašpárková233Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Arnošt Novotný232Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radomír Suchopa231Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaromír Černý229Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslav Knor229Sdružení pro republiku-Republikán.strana Českosl.
Běla Pienčáková224Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Laška221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Březovská218Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alice Reichová,Ing.213Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Uher210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Staňková210Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Kulendík209Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřiška Krulová202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Žákovský202Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Magdaléna Pařízková201Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdeněk Kusák192Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Josef Laurmann175Důchodci za životní jistoty
Václav Pochop174Důchodci za životní jistoty
Marie Blahůšková,RNDr.174Důchodci za životní jistoty
Jaroslav Schlixbier171Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Kittner,Doc.Ing.167Důchodci za životní jistoty
Alois Brabec157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Mencl157Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Oldřich Müller153Důchodci za životní jistoty
Jindřich Jurza151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Rýlich145Důchodci za životní jistoty
Alois Bubeník143Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Lidinec137Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Augustin Juren129Důchodci za životní jistoty
Marie Majorová127Důchodci za životní jistoty
Jarmila Pechmannová122Důchodci za životní jistoty
Marie Pospíšilová121Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anežka Pospíchalová117Důchodci za životní jistoty
Věra Kovářová116Důchodci za životní jistoty
Oldřich Pospíchal113Důchodci za životní jistoty
Jaroslav Kovář113Důchodci za životní jistoty
Ludvík Skoupý111Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumír Novotný111Str.zdrav.postiž.,důchodců a sociálně slab.občanů
Karel Dvořák110Důchodci za životní jistoty
Ivona Musilová77Bez politické příslušnosti
Strana podnikatelů, živnostníků a rolníků ČR
Josef Svoboda0Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jan Růžička,Ing.0Občanská demokratická strana
HLEDAT