Brniště

Počet obyvatel: 1 363

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Ing. Jiřina Sládečková67zemědělský inženýr163Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Igor Jediný52živnostník136Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Ing. Petr Jána40manažer133Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Robin Horáček29učitel130Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Rychnovský49zootechnik124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lukáš Kuc29geodet118Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Jablečník53dělník113Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
RSDr. Bohumil Kasl66mechanik strojů105Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeňka Stoklasová43dělnice104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gabriela Tomková44mzdová účetní93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Hamplová47referent88Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlasta Tomková63účetní85Komunistická strana Čech a Moravy
David Matys41podnikatel81Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Vojtěch Vaňourek71důchodce81Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Bohumila Kuchařová50učitelka76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Soňa Drugdová45učitelka74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Merc66technik74Komunistická strana Čech a Moravy
Roman Beran28technik73Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Kulhánek28technik68Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Aleš Matys39podnikatel67Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ladislav Zlatohlávek54železničář67Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Veronika Kožmínová21prodavačka64Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Marcela Herbstová30technik63Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Viktor Eichler45učitel62Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Rutterle30dělník59Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Bárta26strážník městské policie58Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kancnýř49podnikatel57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Stoklasová39vedoucí pracovník55Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Šamajová63důchodce55Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Dagmar Kavenská28dělnice52Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Majerech47živnostník50Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Jaroslava Kotrbatá51podnikatelka49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Gutkais20student vysoké školy48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Michal Novák31elektrikář48Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Josef Rychnovský51živnostník47Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Mgr. Jana Jungmanová55učitelka45Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Růžena Kucová60zdr. sestra45Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Jiří Čermák40zedník44Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Eva Bruncová46vychovatelka42Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Mertelík50servisní technik41Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Henzl30dělník39Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Opl65důchodce36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdena Vaňourková35účetní36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Čáp28dělník36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Drbohlavová63důchodkyně36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kulhánek26živnostník36Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Alex Tomášek51technik35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Žemlička59řidič33Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Naděžda Větrovská36ošetřovatelka32Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Lenka Havelková42laborantka32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Teska49údržbář28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Brunc26dělník27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radim Eliáš34řezník26Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
František Müller35dělník26Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Nedbal35řidič26Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Hana Toráňová37úřednice24Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Ehrenberger48strojvedoucí24Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Petr Čandal19elektrikář23Bez politické příslušnosti
NEZÁVISLÍ
Ivan Bural31jednatel22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Brunc25nezaměstnaný22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Danuše Čápová51živnostnice22Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Eva Jeníčková38švadlena19Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gabriela Holinková43účetní19Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Korpašová38prodavačka18Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milan Lenc23mistr výroby17Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Marcela Hospodářská25mateřská dov.17Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Milena Žemličková58důchodkyně15Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Čandalová40obsluha st. PHM15Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Římal47živnostník14Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Jiří Kasal29dělník13Bez politické příslušnosti
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST
Jiřina Oplová58prodavačka12Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Juhoš33příslušník policie9Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Milan Jablečník49dělník182Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Jána36zemědělský inženýr149Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Lukáš Kuc25geodet a kartograf134Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Igor Jediný48živnostník127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Kotrbatá47podnikatelka116Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloš Matys31živnostník113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marcela Hamplová43sekretářka113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Merc62technik112Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Zlatohlávek50vlakvedoucí97Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Iva Kožmínová33prodavačka88Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Věra Jánová33učitelka MŠ86Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Zagyi31elektrikář78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Soňa Drugdová41učitelka78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kulhánek53živnostník76Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Kasl62provozní zámečník72Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Mertelík46zámečník71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Toráň34strojní zámečník69Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Havelková38učitelka MŠ64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. František Polák77důchodce64Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Samus59důchodce64Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Bárta22počítačový grafik48Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Žemlička55řidič44Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Nina Oplová55nezaměstnaná40Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kulhánek22klempíř a pokrývač38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexandr Korpaš45dělník38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kamila Sedláčková37administrativní pracovnice32Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Teska45údržbář30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Šťastný54zedník30Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Drbohlavová59důchodkyně29Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Nedbal31zámečník28Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alexandr Knop59slévač27Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeněk Myšička28dělník25Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Šárka Toráňová28výrobce bižuterie21Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Blanka Tesková42školnice17Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radka Čermáková34v domácnosti14Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Kudibalová46kuchařka6Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Milan Jablečník45dělník197Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ladislav Merc58technik182Komunistická strana Čech a Moravy
Alexandr Knop55člen ostrahy177Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Ing. Petr Jána32zemědělský inženýr175Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kožmín56důchodce173Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
RsDr. Bohumil Kasl58zámečník172Komunistická strana Čech a Moravy
Gabriela Tomková36mzdová účetní159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vladimír Herbst41podnikatel158Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Opl57výchovný pracovník151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Kancnýř41servisní technik151Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Slavomír Ježek47elektromontér145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Herynková35dělnice98Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Chourová52účetní94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jan Zagyi27elektromontér94Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslava Hodoušová55dělnice80Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Nina Oplová51skladnice71Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Luňák58podnikatel47Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Rutterle22řezník42Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslav Kulhánek53zámečník - údržbář258Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Jandera50důchodce197Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Aleš Matys27technik164Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Merc54technik162Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Mertelík38mechanik159Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bohumil Opl53soukromý podnikatel145Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Štefan52nezaměstnaný142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Věra Herbstová32účetní142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Štefanová48kuchařka138Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Wolfgang Luft56dělník136Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Gabriela Tomková32mzdová účetní127Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ivana Dvořáková33administrativní pracovnice124Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Králová36účetní113Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Nedbal23zámečník93Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Nechvíl50invalidní důchodce91Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zdeňka Herynková31dělnice84Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marek Kuc21student VŠ78Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ladislav Svoboda49zásobovač0Komunistická strana Čech a Moravy

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Miroslav Kulhánek389Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Karel Kožmín369Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Luboš Nekola196Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Karč170Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ladislav Kulhánek155Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Tomek140Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ivo Horák0Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
HLEDAT