Benešov nad Ploučnicí

Počet obyvatel: 4 031

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2010

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Vacenovský34vedoucí technik pneuservisu319Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jiří Semerádt63strojvedoucí v penzi313Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Filip Ušák21student práv311Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Provazník31výpravčí ČD284Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Mgr. Milan Špička52advokát279Občanská demokratická strana
Hana Urxová60soukromá podnikatelka279Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Neubauerová56důchodkyně278Česká strana sociálně demokratická
Nezávislí kandidáti
Miloslava Janská57regionální pracovník264Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslav Kougl43textilní technik263Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marcel Miščík42soukromý podnikatel261Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Žákovič30dobrovolný hasič-řidič256Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Bříško35hudebník256Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Lucie Karchňáková27manažerka marketingu252Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Lenka Řadová42učitelka250Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jakub Vyhnálek37soukromý podnikatel240Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Strnadová39soukr.podnik.-Cukrárna Pusinka239Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Klouček40lodník237Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Raba22fotbalový trenér237Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Vlastimil Krejčí19student,vedoucí taneč. klubu235Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Podolínský31obchodní zástupce220Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Lekner33obchodní zástupce207Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Roman Bartoň37soukromý podnikatel206Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Dušan Homola30pracovník zákaznického servisu200Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Zdeněk Henig58kastelán199Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Běhal64důchodce199Česká strana sociálně demokratická
Pavel Ondrejkovič52soukromý podnikatel197Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Bc. Jakub Zelený25student188Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vojtěch Grznár51podnikatel186Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Šefl58důchodce181Česká strana sociálně demokratická
Milan Kosmata30střední management176Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Zajan56podnikatel169Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
David Erben34střední management168Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
František Miškovský67zaměstnanec MÚ153Česká strana sociálně demokratická
Ota Dračka55finanční manažer151Věci veřejné
Naděslava Haklová59sociální pracovnice151Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Julius Jano54zaměstnanec služeb města147Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Josef Hadrava54posunovač ČD144Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Šoltys55soukr.podnikatel-maloobchod144Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jindřich Schicht47soukromý pod.- Pila Ploučnice142Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Štěpánková35květinářka140Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Květoslava Hanzlíková63důchodce136Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Karel Betlach61obchodní zástupce132Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Bc. Matěj Mudra24student VŠ128Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Štípek35technik127Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Zdeněk Mareš62důchodce126Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Machar36soukromý podnikatel126Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Zbyněk Rybín47dělník126Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Ryšková62důchodce125Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Effenberger35elektromontér125Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Alena Houšková29tisková mluvčí117Věci veřejné
Karel Kouba67důchodce115Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Milan Bouda53truhlář115Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jana Sobotková42zaměstnanec NPÚ113Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ludmila Šumová54operátorka Call c.109Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Emil Kačer70důchodce108Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Macharová56administrativní pracovnice107Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Antonín Minařík50podnikatel106Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miloslava Štěpánová53dělnice105Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jana Kolesová50obsluha čerpací stanice104Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václava Růžičková77důchodce102Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Hrynčuk62dělník102Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Bulák63technik elektro96Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Renata Koucká Elisová52pokladní96Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jitka Vyhnálková63podnikatelka95Věci veřejné
Jarmila Salavová68důchodce94Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Smejkal34podnikatel88Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Dana Tulachová44podnikatelka88Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Pavel Pilecký64hasič87Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Nezávislí kandidáti
Ludvík Pilz61dělník86Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Helena Vorlová48soukr.podnik.-uměl. kovářství82Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Martin Bulín34systémový inžernýr77Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Jindřich Záleský34výchovný pracovník77Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Zdenka Hubáčková55učitelka74Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ing. Josef Šuma64projektant72Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Koucký56zámečník64Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Augustin Malý42obchodník63Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Mgr. Iveta Effenbergerová31učitelka62Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Gabriela Bečánová29kontrola kvality61Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Bedřiška Gajdošová56archivář59Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Olga Veselá55návrhářka58Bez politické příslušnosti
Věci veřejné
Marta Medalová57prodavačka57Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Šuma23projektant51Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Bittner48návěstní technik51Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Kateřina Sukovatá32mateřská dovolená50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Pavel Bobčík54operátor nápojových automatů50Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Harvan57podnikatel49Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Anna Bartáčková61důchodce47Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Sladká62zdravotní sestra43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jitka Sochová36prodavačka43Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Nataša Harvanová56výstupní kontrola38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Rudolf Makula52topič38Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ludmila Šumová18studentka36Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Květuše Krejčová58pánská krejčová35Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Gaži39zámečník31Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jana Bittnerová48stavař30Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Milan Gajdoš62důchodce28Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karol Hamran52vedoucí posunu28Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Novák63důchodce27Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiřina Doležalová62důchodce27Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Krejčí61řidič26Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Vrabcová61důchodce23Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Martina Sůrová18kadeřnice23Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Barbora Ježková31podnikatelka0Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2006

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Jan Vyhnálek38logistický pracovník347Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Tomáš Rudolf28soukromý podnikatel340Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vratislav Zíval46soukromý podnikatel326Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Milan Kougl39textilní technik318Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Lekner29obchodní zástupce318Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ondřej Kulík31technik prodeje automobilů304Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Petra Tojmarová30učitelka299Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Jansa31živnostník286Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Jaroslav Bulák59technik285Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Machar32OSVČ280Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Roman Bartoň33soukromý podnikatel267Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Moravec40podnikatel259Česká strana sociálně demokratická
Marcel Miščík38OSVČ255Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Zelený48Soukromý podnikatel241Česká strana sociálně demokratická
Zdeňka Neubauerová52prodavačka240Česká strana sociálně demokratická
Vratislav Raba40truhlář231Česká strana sociálně demokratická
Bc. Lucie Karchňáková23studentka223Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Kateřina Sukovatá28na mateřské dovolené221Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Stanislav Cempírek36živnostník216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Radek Prášek26výpravčí216Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
František Peč73důchodce212Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
David Erben30obchodní zástupce210Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Lódl49podnikatel208Česká strana sociálně demokratická
Petr Blata57dělník207Komunistická strana Čech a Moravy
Jarmila Lupačová60živnostník201Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Petr Bříško31živnostník195Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Tomáš Jedlička36živnostník193Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Josef Hadrava50posunovač ČD189Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Martin Fišer34živnostník187Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
PhDr. Zdeněk Henig54kastelán185Česká strana sociálně demokratická
Pavel Daněk56seřizovač textilních strojů184Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Marie Růžičková57důchodce161Komunistická strana Čech a Moravy
Miloslava Slámová58soukr.podnikatelka156Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Chadima27podnikatel155Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Mareš58strojvedoucí ČD150Komunistická strana Čech a Moravy
Evelyna Tichá57důchodce149Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jiří Tesař74důchodce147Komunistická strana Čech a Moravy
Tomáš Effenberger31elektromontér146Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Grundza31dělník144Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Nataša Valíková48dělnice139Komunistická strana Čech a Moravy
Julius Jano50dělník135Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Kouba63důchodce131Komunistická strana Čech a Moravy
Ferdinand Vasiliak64důchodce130Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Ryšková58důchodce130Komunistická strana Čech a Moravy
Hana Kratochvílová38nezaměstnaná123Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Zdenka Hubáčková51učitelka122Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Minařík46podnikatel117Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Pilecký60hasič114Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jozef Rusó54dělník113Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Zdenka Trčková75důchodce111Komunistická strana Čech a Moravy
Ota Dračka51podnikatel91Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Medalová53podnikatelka90Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ludmila Šumová50kadeřnice90Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bedřiška Gajdošová52státní zaměstnanec80Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Smejkal30podnikatel78Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Gaži35dělník52Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Šiler64důchodce48Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Šilerová62důchodkyně44Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karol Hamran48vedoucí posunu41Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Květuše Krejčová54pánská krejčová37Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 2002

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Mgr. Milan Špička44advokát481Občanská demokratická strana
Miloslava Janská49pracovnice OSTOK455Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Lekner25soukromý podnikatel401Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Petr Jansa27soukromý podnikatel400Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Martin Machar29soukromý podnikatel390Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jiří Novák39kovář342Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Kolesová42soukrom.podnikatelka337Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Zdeňka Neubaerová48prodavačka309Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Michaela Raková39soukrom.podnikatelka304Občanská demokratická strana
Jiří Mansfeld37policejní inspektor297Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Helena Vorlová40soukrom.podnikatelka295Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Moravec36soukromý podnikatel292Česká strana sociálně demokratická
Jiří Lódl45soukromý podnikatel292Česká strana sociálně demokratická
Vratislav Raba36truhlář292Česká strana sociálně demokratická
Jiří Zelený45soukromý podnikatel288Česká strana sociálně demokratická
Josef Hadrava46vedoucí posunu ČD256Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Naděslava Haklová51pečovatelka255Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
MUDr. Antonín Zamykal63dětský lékař236Česká strana sociálně demokratická
Marie Růžičková53obchodní referent212Komunistická strana Čech a Moravy
Zděnek Mareš54strojvedoucí ČD210Komunistická strana Čech a Moravy
Eva Ryšková54dělnice206Komunistická strana Čech a Moravy
Ferdinand Vasiliak60dělník206Komunistická strana Čech a Moravy
Nataša Valíková44obchodní zástupce203Komunistická strana Čech a Moravy
Pavol Gaži47galvanizér199Komunistická strana Čech a Moravy
František Miškovský59zaměstanec MÚ197Česká strana sociálně demokratická
Miloslava Petrboková23sekretářka193Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Miesbauer45dělník190Česká strana sociálně demokratická
Anna Bartáčková53pečovatelka179Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jindřich Bednář61soukromý podnikatel176Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Božena Pacinová60učitelka175Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Vladimír Bašista53soukromý podnikatel172Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Antonín Horčic61zámečník170Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Jiřišta56seřizovač167Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Antonie Kudrnová61důchodce166Komunistická strana Čech a Moravy
Bc. Lucie Šumová22studující161Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Mgr. Zdenka Hubáčková47učitelka161Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Bartáček27prac.v elektroinstal143Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Smejkal26živnostník137Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Bedřiška Gajdošová48odborná zaměstnan.135Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marta Medalová49soukr. podnikatelka107Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Šiler60důchodce73Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Karol Hamran44vedoucí posunu72Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislava Kravcová51prog.mzd.účetní71Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Kuříková35tkadlena70Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miluše Hamranová40dělnice50Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1998

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
František Slavík56technik426Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Miroslav Kučera51soukr. podnikatel372Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jana Franclová32ved. ekonom344Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Marie Bednářová57podnikatelka325Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ota Dračka43ekolog323Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Radek Lukeš29chemik321Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Vladimír Běhal52technik SPT Telecom,a.s. Děčín308Česká strana sociálně demokratická
Milan Kosmata44podnikatel295Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Václav Moravec44soukr. podnikatel288Občanská demokratická strana
Zdeněk Henig46ředitel Státního zámku283Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Ježek51mechanik280Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Václav Mareš66důchodce266Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Bulák51elektrotechnik261Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
František Peč65technik260Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ing. Prokop Dolejší76důchodce258Česká strana sociálně demokratická
Martin Machar24soukr. podnikatel253Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. Jiří Pucholt65důchodce232Strana zelených
Helena Vorlová36mateřská dovolená231Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Běhal56zaměst. ČD229Česká strana sociálně demokratická
Zdeněk Mareš50strojvedoucí ČD219Komunistická strana Čech a Moravy
Michaela Raková35mateřská dovolená214Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Ing. František Fišer55projektant210Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Marie Růžičková49obchodní ref.208Komunistická strana Čech a Moravy
David Erben22zaměst.PÚ Ústí n. L.206Česká strana sociálně demokratická
Nataša Valíková40podnikatelka204Komunistická strana Čech a Moravy
František Miškovský55zamest. MěÚ200Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Šnobl42sokr. podnikatel199Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Mgr. Stanislav Daniel48státní zaměstnanec196Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Ferdinand Vasiliak56soukr. podnikatel192Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Pilecký52zámečník192Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Anna Bartáčková49úřednice189Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Straka47seřizovač text. strojů182Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Havránek49mistr171Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Karel Boháček63důchodce170Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Mgr. Květoslava Hanzlíková51zaměst. Stát. zámek167Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jan Kudrna59invalidní důchodce163Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Mašak45zedník162Komunistická strana Čech a Moravy
Bedřiška Gajdošová44soc. pracovnice155Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Antonín Horčic57zámečník153Komunistická strana Čech a Moravy
Pavel Gaži43galvanizér148Komunistická strana Čech a Moravy
Miroslav Kubík61důchodce147Komunistická strana Čech a Moravy
Milada Šindelářová63důchodce137Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Smejkal22zemědělec132Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Zdena Hubáčková43učitelka117Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Hubka47podnikatel103Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Anna Janatová69důchodce83Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Kuříková31dělnice79Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Josef Gaži27dělník78Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Ján Hačkulič59seřizovač73Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Josef Novák51invalidní důchodce73Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Šilerová54důchodce70Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Bartošová31v domácnosti70Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Čech67důchodce65Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Hana Čechová57důchodkyně46Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová

Neúspěšní kandidáti ve volbách 1994

ZastupitelVěkPovoláníHlasůStrana
Hana Franclová687Občanská demokratická strana
Zděnka Myšíková662Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Antonín Zamykal, MUDr.614Občanská demokratická strana
Josef Šuma, Ing.572Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Miloslava Janská519Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Ota Dračka511Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Josef Bulák508Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jaroslav Ferech508Bez politické příslušnosti
Nezávislí kandidáti
Václav Moravec, Ing.488Občanská demokratická strana
Jiří Moravec, Ing.467Bez politické příslušnosti
Občanská demokratická strana
Jindra Slavíková398Občanská demokratická strana
Václav Brabenec387Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Nataša Valíková387Komunistická strana Čech a Moravy
Karel Boháček378Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Tesař376Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Mareš362Komunistická strana Čech a Moravy
Jiří Panaš358Komunistická strana Čech a Moravy
Jaroslav Pipka353Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Marie Růžičková337Komunistická strana Čech a Moravy
Josef Straka324Bez politické příslušnosti
Komunistická strana Čech a Moravy
Alois Lorenz315Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Ferdinand Vasiliak312Komunistická strana Čech a Moravy
Irena Hendrichová310Komunistická strana Čech a Moravy
Anna Bartáčková295Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
František Peč295Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Vladimír Běhal292Česká strana sociálně demokratická
Jan Kudrna291Komunistická strana Čech a Moravy
Zdeněk Henig274Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Běhal266Česká strana sociálně demokratická
Antonín Horčic266Komunistická strana Čech a Moravy
Luděk Vojtíšek249Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Pavel Pilecký208Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Pavel Vítek208Bez politické příslušnosti
Strana zelených
František Miškovský193Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Boucký152Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Věra Štěpánková149Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Dolejší148Česká strana sociálně demokratická
Milan Gajdoš137Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Beneš135Bez politické příslušnosti
Strana zelených
Oldřich Zelený127Česká strana sociálně demokratická
Květoslava Hanzlíková, Mgr.122Bez politické příslušnosti
Česká strana sociálně demokratická
Jaroslav Běhal105Česká strana sociálně demokratická
Ladislav Plzák98Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Šiler90Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Luděk Smejkal90Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alena Šilerová83Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jiří Adamec73Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Jaroslav Čech71Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Miloslav Brabec35Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Alois Reško32Bez politické příslušnosti
Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová
Stanislav Hanzlík0Česká strana sociálně demokratická
HLEDAT