Zajímavá práce

Jak beztrestně krást

Rozkrádání města

Návod jak získat finančně zajímavou práci.

Pokud jste pouze obyčejná například prodavačka a ztratila jste zaměstnání. Mám pro Vás návod, jak si zajistit dlouhodobý příjem.

Stačí zvážit svou karieru a kandidovat v komunálních volbách. Nejlépe v malé obci. Následně po zvolení sledovat jako nový zastupitel dění a po té pokud pan starosta pochybí, podat trestní oznámení. Starosta samozřejmě situaci nezvládne i přes skutečnost, že pochybení bylo v zájmu obce.

Samozřejmě nepustit iniciativu z rukou a párkrát nezávazně pronést „vidíte a kolik si musel nakrást“ a situace je vyřešena. No a nyní hodlám a navrhnu, že převezmu funkci starostky a ten „bordel“ uklidím.

Stávám se obdivovanou starostkou a buduji si svou posici. Jedním z kroků je zvolit si správnou stranu ,hlavně velikou ,kde se mi nebudou dívat na prsty. Přijmu na úřad pracovníky, kteří budou ke mně loajální.

A jak to bylo u nás ? Bez komentáře, pouze píši. Paní starostka si čerpala dotace a z těchto peněz financovala aktivity které nebyly součástí projektu. Stavělo se na cizích pozemcích, bez vědomí vlastníků. Jezdilo se služebnímy vozy, bez knihy jízd. Nákladní vůz se používá bez zákonem dané evidence. Vždyť jej pan místostarosta používá k soukromému podnikání. Přes nařízení zastavení prací se požádá o proplacení dotace za nedokončenou akci. „Přeci škoda peněz“. Po prohraných volbách dojde k předání úřadu a co paní staroska na to? Snad se dohodneme. Náhle zjišťuje, že nové vedení nechalo zpracovat audity. S povděkem kvituje s bývalím místotarostou, ještě že jsme nechali spálit nebezpečnou část dokumentace o projektech. A dalších dokumentů prokazujících „turecké hospodářství vedení obce“. Avšak s obavami sledují další dění a snahu o rozkrytí. Proto po dvou měsících Přistupjí k vyvolání voby starosty a odvolání vedení.

Využijí skrytých ambicí koaličních partnerů a přislíbí posty za odvolání. A tak je nežádoucí vedení odvoláno a paní starostka skrytě opět ovládá dění obce.

Dokazuje to dění v obci, pokračuje úmyslné porušování zákonů. Porušování povinností při správě svěřeného majetku. A tak dojde například k prodeji zemědělské půdy panu bývalému místostarostovi o vyměře 140 000 m 2 za 70 000 kč kdy oposičnímu zastupiteli 260 m2 ostatní plochy za 68000 kč

Kdo za to nese odpovědnost - nová starostka a bývalá bohatne.

V průběhu své funkce se stala členkou kontrolních orgánů společností, že by prodavačka byla tak kvalifikovaná.

Vskutku šikovné zastupitele máme na našich úřadech. Pominu křivá trestní oznámení a nařčení.

Pominu pomluvy pronesené při výkonu funkce. Pominu další nemorální chování.

Jen nepochopím jak to těmto lidem může tak dlouho procházet. Je to morální a politická zodpovědnost stran za které kandidují a které je důsledně nekontrolují. Hlavně je to chyba nás občanů, že se těchto lidí bojíme a proto je volíme nebo nejdeme k volbám vůbec. Tím jim dáváme svůj hlas. A ty kteří se postaví na odpor necháme beztrestně kriminalisovat ,šikanovat a vytlačit na okraj společnosti ba i socialně vyloučit.

Po té je označíme za chronické stěžovatele a nepřizpůsobivé.

Co na to vedení našich politických stran, majících ve svých názvech slovo sociální. Ve volebních slibech mluví o sociální politice. Nechme se překvapit jejich vyjádřením a zvažme komu dáme svůj hlas v komunálních volbách.

Bože chraň naši milovanou Horu Svaté Kateřiny

Zadáno: 2014-10-19 14:43

Dotčená obec: Hora Svaté Kateřiny

Zobrazeno 3012x

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT