O ctihodných kandidátech a jejich morálce

A opět máme po volbách

A opět máme po volbách

A je opět po volbách a jedeme dál

Opět máme po volbách.Kandidátí - důvěryhodní a ctihodní občané, kteří mají na paměti pouze zájem města.

Nyní něco o nich a jejich morálce.

Jak znělo heslo v předvolební agitaci jedné kandididátek do zastupitelstva , kandiduji na post starostky města..

Díky bohu jejímu řádění učinily voliči konec a věřím, že se konečně ledy hnout a kompetentní orgány budou řešit její řádění.Domnivám se ,že doba jejího hájení již skončila.

Nyní k bývalé paní starostce a opět vítězně prošla volbami.Bůh buď milostiv našemu městu.K jejím aktivitám se ještě vrátíme.Pana místostarostu, zastupitelé a člen kontrolního výboru upoozorňovali,že realisovaný projekt může být za těchto podmínek dotačním podvodem.

Přesto projekt realisoval a potřeboval, aby starosta podepsal žádost o dotaci ten toto odmítl.

Nasledovalo překotné odvolání a zvolení nové starostky, která za post starostky tuto žádost o dotaci podepsala.

Následně i město dotaci čerpalo. Zaplatilo za fušerskou práci zhotoviteli, aby mohlo být zažádáno o proplaceni.Tento šlendrián a podvody pana místostarosty vadily občanům a tak se obrátily na kontrolní orgány a nakonec ve spolupráci s pracovníky ministerstva rozkryly a zdokumentovaly celý případ.Ministerstvo doporučilo za těchto okolností podat trestní oznámení a proto tak učinily.

Je okouzlující ,že post starosky má takovou moc a zaslepí i studované a navíc starší osoby tak ,že jsou ochotni páchat trestnou činnost.Přitom je u nich předpoklad ,že mají morální povědomí.

A tak konstatujeme ,že starostka a místostarosta vědomně podepsali a podali protizákoně žádost o proplacení dotace.

Když občany byla podána žádost o informace tato skutečnost jim byla zamlčena a opět tímto porušili zákon.Velice by nás zajímalo kdy a jak toto chtějí sdělit občanům.Že by na ustavujícím veřejném zasedání zastupitelstva města ? POCHYBUJI

TITO ZASTUPITELÉ MAJÍ HÁJIT ZÁJMY MĚSTA A VŠECH. NENÍ TO JEJICH MAJETEK, ALE VÁS VŠECH A PROTO OBÍRAJÍ VÁS VŠECHNY .

Kdy tito zastupitelé oznámí občanům kteří je zvolily ,že budou vracet půl milionu .Kdo řekne - kdo a jak nahradí vědomě způsobenou škodu. Necháte si dále líbit takovéto jednání ? Nebo se konečně zvednete a řeknete dost těmto rádoby ctihodným občanům.

Slibujeme ,že v publikaci těchto Čľánků se budeme snažit pokračovat a budeme se věnovat i ostatním osobám spojených s aktivitami při vedením města.

S vírou, že náprava je možná.

Zadáno: 2014-10-30 14:54

Dotčená obec: Hora Svaté Kateřiny

Zobrazeno 2597x

Odtvítovat Sdílet přes facebook Odeslat e-mailem


HLEDAT